şükela:  tümü | bugün soru sor
  • samimi olunan kız arkadaşların arasından en az bir tane çıkmaktadır. iki çift muhabbet edersiniz, muhabbet ilerler samimi olarak geleceğe dair planlarınızı, hobilerinizi vs paylaşırsınız. ve kaçınılmaz olarak konu evliliğe, yalnızlığın zorluğuna gelir. nasıl geldiğini anlamazsınız bile. ortamdan kaçılmalıdır.

e: canım nası bira çekti. haftasonu olsa da maç izlerken bira içsem, buz gibi ooooh...
    k: valla yaaa, bak benim de canımı çektirdin şimdi
    e: dimi yaa kafanı dinlicen böyle tek başına, açcan premier lig maçını, buz gibi de biraa...
    k: iyi diyorsun da, yalnız izlemek de bayar adamı yaa. bir kişi olmalı yanında kafana uyan.
    e: di mi yaa. bu zamanda kafa dengi arkadaş bulmak zor ama. kimi çağırsam acaba?
    k: arkadaş da bi yere kadar. en iyi sevgilin ya da eşin. evlenince beraber yapılabilir bu aktivite hem
    e: ??
    k: evlilik diyorum, sürekli yanında kafa dengi bir dost ;) hem ben zaten çeyizime altılı bira bardağı koydum bile, hehehe...
    e: di mi di mi...
  • ya kendine guveni yoktur ya da yasi 40'a dayanmistir ve omur boyu yalniz kalmaktan korkuyordur.
  • ya yakında terk edilecektir ya da terkide arzı endam edecektir.
  • hıhı
  • konuyu actigi malla evlenemeyecek zavalli, erkek icin de aynisi olabilir, evet bu hikayedeki zavalli da benim, konuyu icsellestirmemden de anlasilacagi uzere...
  • aile baskısından bıkmış, evlenip rahata kavuşmayı arzulayan kadın tipi.
  • konuyu sürekli evliliğe getiren erkekten hiçbir farkı yoktur.
    erkekleri bilemem evlilikten korkuyorlar mıdır da kadınlar korkuyor. korkunun olduğu yerde de sevgi arka planda kalır ve olaylar tersi yönde işler.
    ilişkide bocalamalar, geçmiş ve gelecek yaşantılar hesaplaşmaları yapılır.
    nice ilişki bu evrede bitiyor esasen.
  • baskıdan bıktığı tarafa tepkisini gösterip baskıyı kaldırma özgüvenine ve cesaretine sahip olması gereken kız arkadaştır. aile baskısından dolayı sen de karşıya baskı yap. baskıyla iş mi olur bir de haklı çıkarmaya çalışıyorlar kendilerini.