• konyada bulunması gereken tek üniversite. konya gibi bir yere su ürünleri bölümü açan diğer üniversitelere nazaran memleket için daha faydalı olacağı aşikar..
  • ciddi ciddi varmış; şaka sanmıştım.

eh madem böyle bir üniversite var; o halde ilk milli görevleri konya çiftçisine "önlerine gelen her yerde su kuyusu açıp yeraltı suyunun kökünü kurutmamaları gerektiğini öğretmek" olsun bence.

tabi bunu öğretene kadar konya ovasında açılan dev bir obruğun içinde kaybolup gitmezlerse...
  • torku’nun arge için kullandığı kurum.
  • bildiğim kadarıyla torku destekli açılan üniversite. tarım ülkesi olan ülkemizde, tarım konusunda araştırmalar yapılması için açılmıştır. umarım amaca yönelik başarılı adımlar atar. torku’nun türkiye’de paketli gıda sektöründe yapmaya çalıştığı devrimi taçlandırır. koruyucu kullanmadan pek çok şeyin üretilmesi konusunda yardımcı olur.
  • adsense reklam görselleri kayseri pastırmasına benzemektedir.görsel
    görsel
  • yök'ün yayımladığı son rapora göre diğer vakıf üniversiteleri arasında öğrenciye büyük yatırım yapan bir üniversite.

yeni açılan bir üniversite olması ve öğrenci sayısının az olması sebebiyle ortalama rakamlar çok fazla iyi gözüktüğü düşünülebilir ancak bir de şu destekler incelenmeli. 4 senede de öğrenci olsa bu okulun bu destekleri var olduğu sürece öğrenciye sunduğu olanaklar bu raporlarda yüksek gözükür. arkasında bir de konya şeker gibi bir firma var. lisans tercihi yeni yapıyor olsam, tarım/gıda üzerine bir şeyler yapmak istesem net listemi kgtü'yle doldururdum.

okuldan yetkililer okuyorsa burayı bu destekleri artırarak devam ettirin, bunun karşılığını bu alanlarda kalifiye çalışan ve akademisyen yetiştirme konusunda lokomotif işlevi kazanarak alırsınız, valla helal olsun şimdiden.

bu okulun geleceği çok parlak, akademik kadro da hiç fena değili bırakın oldukça iddialı, ar-ge destekleri............ ben bile okulu son senemde bırakıp tekrardan sınava hazırlanmayı düşündüm 10 saniyeliğine, daha ne olsun...

düzeltme: kimsenin vebaline de girmek istemem yapılan üniversite memnuniyet çalışmalarında vakıf üniversiteleri arasından sondan 4. olduğu gözükmektedir. her şey para değil sonuçta bi okuyan öğrencilerle de görüşmek lazım, yansıtıldığı gibi olmayabilir. memnuniyet çalışması: https://docs.wixstatic.com/…c33b91cef53a24b0fc1.pdf
  • fantastik bir mimari projeye* sahip üniversite.
    web sitesi de açılmış...
  • üniversitenin sahiplerini, akademik kadrosunu falan hiç bilmeden sırf adıyla ve konumuyla doğru bir fikirle açılmış üniversitedir diyebilirim. ama konya gıda ve tarım üniversitesi psikoloji bölümü'nü görünce hüsrana uğradım. zaten öğrenci gelecek diye bir de psikoloji bölümü açmışlar. onunla da kalmamışlar tüm mühendislik programlarını açmışlar. yahu senin kayış gibi adın var işte. tüm hedefini gıda ve tarıma yönlendir. hatta botanik gibi anabilim dallarını da ekle. alanındaki tüm nitelikli hocaları topla. bir tanınırlık ve saygınlık elde et. yok, psikoloji açacak ki öğrenci gelsin. at şeyinde kelebek işte.
  • elektronik mühendisliği var içinde. tursucuya gidip çamaşır suyu almak gibi bir şey.
hesabın var mı? giriş yap