şükela:  tümü | bugün
  • abdüllatif bey’in esnaf ziyaretleri sırasında olan, gereksiz, amaçsız tepkidir. haberi aynen kopyalıyorum. videoyu izlerken konyalı olmaktan bir kez daha utandım. allah kimseye yaşatmasın bu utancı.

--- spoiler ---

chp'nin konya'da 1. sıra milletvekili adayı abdüllatif şener, sokakta tepkiyle karşılaştı. kılıçdaroğlu'nun konya için tek ümidi olan şener, tehdit ettiği halk tarafından hak ettiği cevabı aldı. konya halkını "erdoğan'la birlikte yargılanacaksınız" diyerek tehdit eden şener, "yok olmaya mahkumsunuz" tepkileri üzerine çözümü kaçmakta bulundu.
    --- spoiler ---

tekbir allahu ekber.
  • abdüllatif şener haçlı ordusu kumandanı mı amk? ne alaka?
  • videoyu izleyince halk goremedim. bir kac capulcu var vekil adayinin onunde duran, kendisine on kelimelik siyasi jargonlari ile iktidar guzellemesi yapiyorlar. sener ise en ufak bir geri adim atmadan cirkef grubuna istirak ettikleri suclar icin yargilanacaklarini soyluyor.
    bosa dezenformasyon yapmayin yani, videodaki tek goruntu delikanli bir adamin, karsisindaki capulculardan tirsmadan postayi koymasindan ibaret. sonra da arkasini donup gidiyor gayet rahat bicimde. tasakli adammis takdir ettim.
    ha bir de erdogan’in birak bunlar gibi provakatorleri, karsit gorusten herhangi bir siradan insan ile tartismasini, ve koruma ordusunun o vatandasi parcalamamasini dusun bakalim... (düşünemedi)
  • yahudi nisani alsaydi, mavi marmara’da ölenlere bana mi sordunuz da gittiniz deseydi, kuran okunarak karsilanirdi.
  • konyalı bilim adamlarının yeni buluşu : düşmanı alt eden tekbir
  • konyalı bilim adamları tekbiri bulmuş demek. son yıllarda konya'dan çıkan tek ses bu. tarımı bitmiş konya'nın kimsenin skinde değil.
  • allah kimseyi erdoğan'ı savunacak kadar sefil etmesin, kör etmesin...

tabi bir kaç zavallının eylemini konya'ya da mal etmemek lazım...
  • konya halkından ak parti harici bi partinin milletvekiline yada adayına iyi bir karşılama beklemek, bi balıktan ağaca tırmanmasını beklemek gibi; ahmaklık olur zaten.sayın şener e saygılar.
  • tek argümanları seçim kazanabilmek, haklı olmak değil çoğunluk olmakla övünen güruh.

bunlar ülkeyi yönettiği sürece ülkenin ırak, libya suriye gibi olması kaçınılmaz.
  • ahsdfhahsdfh... bu abdüllatif şener denen bitik şahsı konya'daki muhafazakar oyları alsın diye oradan aday göstermişlerdi halbuki. chp'deki plan ve strateji kafası 10 numara... ahahhahaasdadfas...

senin gidip ulu orta "erdoğan zalimlerin yanında" diye böğürürsen, karşılığını da alırsın.

bir de milleti "hesap vereceksiniz" diye tehdit ediyor. hemen yeni yerine uyum sağlamış. düştükçe düşüyor maşallah.