şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beachpark sınırları içinde yer alan, bu alternatif düzenleme öncesinde eski adıyla 12 eylül koruluğu olarak bilinen tiyatro. yaz aylarında pek çok konser ya da etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.
  • 4 ağustos 2018'de genco erkal 'ın sahnelediği "bir delinin hatıra defteri"oyununu seyirciyle buluşturan tiyatro sahnesi.
    insan adını duyunca güzel bir şey bekliyor. ama görüp görebileceğiniz en kötü tiyatro sahmesi muhtemelen.
    iğrenç bir ses sistemi var mesela. sürekli mikrafon cızırtısı, arada ses kesilmesi, uğultu derken oyuna olan dikkatiniz büyük ölçüde dağılıyor. sonra oturma yerleri bir lise stadyumu tribünleri misali rahatsız ve dar. ama asıl fiyaskoya geleyim, biletixle anlaşmalı çalışmalarına rağmen, biletix üzerinden hangi biletlerin satıldığını kontrol bile etmiyorlar kendi gişelerinden satış yaparken. dolayısıyla aynı biletin 2 hatta 3 farklı kişiye satılmış olması durumunda kalırsanız zahmet edip görevli çağırmayın. çünkü görevli sadece "aaa, nasıl yapsak ki" diyip etrafına bakıp başka görevli arıyor. yeni gelen görevli de aynı tepkiyi vererek bir süre duruyor, biletlere anlamsızca uzun uzun bakıyor sanki cevabı ordan bulacakmış gibi. bu arada en çirkef olan bilet sahibi koltuğun sahibi oluyor ve diğerleri de boş gördükleri yerlere ilerlerken, görevliler de aynı sorunu yaşayan diğer insanların yanına giderek aynı döngüyü tekrar tekrar yaşatıyorlar.
    kısacası, en kısa zamanda işletmesinin değişmesi ya da kendine çekidüzen vermesi gereken tiyatro sahnesi.