şükela:  tümü | bugün
  • bu sene 4. kez düzenlenen fuardır. bu sene çok sevdiğim uğur dündar'la da tanışma fırsatı buldum.
  • 5.'si 19 eylül - 28 eylül tarihleri arasında cam piramit'te gerçekleşecektir. ne yazık ki henüz katılımcı yayınevlerine ulaşamadım.

edit: http://www.konyaaltikitapfuari.com/ katılımcılara ve programa buradan ulaşabilirsiniz.
  • bizatihi şahit olduğum üzere, gerici yobaz kafaların rahatsız olduğu kitap fuarı çünkü kitap fuarına gelen isimler akp'nin rahatsız olduğu isimler.

zaten başı başına kitaplar, akp'lileri rahatsız etmekte. kitap fuarından bu kadar rahatsız olduklarını tahmin etmiyordum.
  • an itibarı ile 8.si yapılmakta olan fuar. yoğunluk üst düzeyde.
  • antalya'da olanların kaçırmaması gereken fuar. bu sene 8.si düzenleniyor. bugün çok kalabalıktı. dokuz gün sürecek.
  • (bkz: vural savaş) ve (bkz: engin alan) nın girişte imza için bekleştiği fuar.kimse kendilerini tanımadı zağar.
  • karınca kararınca bir kitap fuarıdır. barındırdığı yayınevleri belediyenin bizatihi perspektifini yansıtır ve güdüktür. güzel tarafı 20 liraya iş bankası yayınları murat bardakçı'nın enver'ini satıyor. hala fırsat varken çağrısını yapayım hasan ali toptaş evinden beş yüz kilometre ötede yarın okuyucusuyla buluşacak.
  • bu sene feyza altun, aşkım kapışmak, ikbal gürpınar ve nilgün bodur gibi dünya edebiyatının önde gelen yazarlarını ağırlayacak olan kitap festivali. anlaşılan bu sene papağan saçlı teyzeler ve sözcü okuyan laik amcalar dışındaki kitleye de hitap etmeyi düşünmüşler. devam muhittin, bu kafayla kesin büyükşehiri alırsın.