şükela:  tümü | bugün soru sor
 • antalya'ya yakın zamanda gidenler bilir.konyaaltı bölgesinde sahil düzenleme çalışmaları yapılmaktadır. kime peşkeş çekilecegini merakla bekliyorduk. ve nihayetinde sonuçlanmış.konyaaltı plajı ihalesi, "bu ülkede kimse baskı altında değil, bilakis herkes fazla özgür. yaptıklarından dolayı bir gün herkes erdoğan’ı takdir edecek" sözleriyle gündeme gelen oyuncu hülya koçyiğit'in damadına verilmiş.

  antalya büyükşehir belediyesi'nin yürüttüğü proje kapsamında inşa edilen toplam 53 büfe, 40 işyeri, 2 kafe, 1 çay bahçesi ve 12 tuvaletin kiraya verilmesiyle ilgili ihale sonuçlandı. tek firmanın katıldığı ihaleyi alkoçlar turizm- sen antalya turizm iş ortaklığı 8 milyon 500 tl teklifle ihaleyi kazanmış. ne şanslı damatlar var memlekette.

  http://gazetemanifesto.com/…itin-degirmeni-donuyor/
 • gündem olsun efendim. yazalım tepki gösterelim. halka ait olması gereken yerleri geliştirip oralardan sattıkları miktardan çok daha fazla kar elde edilebilecekken bu şekilde yok pahasına satılıp peşkeş çekilmesine tepki gösterelim.

  zaten hülya koçyiğiti de elit diye geçinen vizyonsuz yancı ailesini de hiç sevmem. neyse
 • ekimden beri kapalı bütün konyaaltı plajı. sadece belediyenin orada var bir giriş. vay be demek bu yüzdenmiş. yazık memleketime...
 • çikolota nasıl yenir? lolipop nasıl yalanır? yandaş böyle yalamayı kimden öğrendi?

  bu işler artık yerli ve milli lolipop ve çikolotolarla yapılıyor da içimiz rahat çok şükür. durmak yok hedef 2023. hülya koçyiğit yapmasa bu işi, sırada bekleyen onbinlerce koçyiğitler var zaten. leşi ortadan kaldıracak kurtcuk biter mi bu ülkede? önemli olan bu kokuşmuş düzeni yerin dibine gömebilmektir.

  bu ülkenin leş olmamış bir kurumu ve düzeni kaldı mı?

  leş bekleyan yandaş koçyiğit kurtcuklar, bu ihaleden rahatsız!
 • sus ve yalamaya devam et düsturunu benimsemiş hülya koçyiğit'in damadına çekilen peşkeştir.
 • ihaleyi alan adam, herhalde turkiye hizmet sektorunde en deneyimlilerden biri. bir yigin yazdan kisa oteli olan, muhtemelen hulya kocyigit i on kere satin alacak biri. biraz insaf sanki dun kurulmus dagdan gelmis bir adamla ilgili konusuluyor.
 • ihaleyi alan kişi fahiş fiyatlarla kiraya verecek elbette, yoksa hiç kimse o kadar parasını sırf personel stresi yaşayayım diye vermez...

  ülkemizin kanayan yarası rant ve aracılık malesef kendini her geçen gün daha da güçlendiriyor.
  ve o kadar güçlü ki ihale bile tek şirket ve tek teklifle yapılabiliyor ve tabiki ilk teklifin iki katı parası ile satılması gerekirken ilk teklifte ihale alınmış oluyor.

  konyaaltı sahili antalya nın gözbebeği bir sahil,
  orada denize girmek ayrıcalıktır diyebilirim
  onun için bu tarz ranta göz yummamak için
  başlığın gündem olması lazım (bkz: up)
 • burası özgür bir ülke. hatta fazla özgür.
 • bu ülkede baskı yok aksine herkes fazla özgür beyan sahibi hülya koçyiğit'in yerli ve milli damadı ihaleyi kazanmıştır.

  bir diğer damat ise şu sıralar ertuğrul rolü ile bölüm başı 250 bin tl. gibi minik rakamlar kazanmaya devam ediyor*