şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edit10: yakalanmışlar. ne kadar amip olsalar da iyi kötü yaşadıkları bir hayat vardı. ama o kadar beyinsiz canlılar ki tüm ülke her konuda bölünmüş durumdayken, bu gerzeklere karşı bir oldu. umarım daha kötü durumlara düşerler, umarım bir daha gün yüzü görmezler. beyniniz yoksa sokağa çıkmayın.

  edit9: olaydan daha ciddi şeyler var artık, o yüzden editler buradan devam ediyor.

  edit7: hesapları birbir kapatmaya veya korumaya almaya başlamışlar fakat kaçamayacaklar. edit3teki reisçilik, pedofili, ensest ve vatan millet bayrak edebiyatı içeren arkadaşın beğenileri şöyle başlıyordu. edit4teki ağır delikanlı(!) mahluk tüm fotoğraflarını ve diğer iletişim bilgilerini silmiş fakat oda burada. edit6daki mahluk da burada

  edit8: kerem ceran isimli varlık, kullanıcı adını değiştirdi şu an profili şu halde. kapatmadığı sürece takipteyim. (edit9'u yazdığımda tekrardan değiştirdi ama link hala güncel)

  şu linkten izleyebileceğiniz ilginç bir durumdur. çoğu şeyi anlayamıyorum aslında ama sanırım asla "holiganlığı" ve hayatınıza doğrudan etkisi olmayan bir şey yüzünden, bir genci bu hale düşürmeyi anlayamayacağım. "içindeki benim olsun abi öğrenciyim, para verdim" diyor benim burada içim cız ediyor siz daha nasıl vurabiliyorsunuz. hiç mi sevilmediniz hayatınızda anlamıyorum. konyaspor vs. fark etmeksizin her takımın böyle taraftarı var, o yüzden takıma veya taraftarlara bir şey demiyorum ama bunu çeken, bu gence küfreden, onu bu hale düşüren herkesin hesap vermesi gerekiyor. herkesin.

  edit: içimde kalan birkaç şeyi daha ekledim
  edit2: twitter linki
  edit3: kişilerden biri bulunmuş gibi duruyor*
  allahım kafayı yiyeceğim galiba. bulunan kişinin twitter beğenileri şöyle. sorsanız allah peygamber, din iman kuran. gerçekten foseptikteki bok bile sizden daha temiz.
  edit4: diğerleri de tek tek düşüyor ikincisi
  edit5: saldırıya uğrayan arkadaşın twitter adresi , gelbanagorbeniaskinneyledi'ye teşekkürler.
  edit6: üçüncü de geldi
 • ne gereği vardı lan karaktersiz mahkumlar gencecik çocuğa bu hareketleri yapmanın. ben şimdi size orospu çocuğu desem annenize yazık. anadan doğma böyle olunmaz çünkü. özel çaba harcamış olmalılar. sonra konya niye böyle laga luga.
 • bu ülkede yaşamayı değil nefes almayı bile hak etmeyen lüzumsuz pisliklerin kendilerini adam yerine koyma seansıdır videodaki görüntüler. ..

  sürü halinde dolaşıp tek kişiye saldırmanın şerefsizliği konya yöresinde son senelerde yaygınlaştı.

  ama spor lan bu, sadece spor! orrrroooosssspuuuuuuu çocuklarııııııııııııııı
 • ulan... o gariban’a yetti dimi gucunuz... yedi sulalesini siktigim karaktersiz ibneleri. sizi yetistiren ailelerin ta aq!

  yav cocuk yapmayin abi ogrenciyim, almayin diyor... ulan hic mi vicdaniniz yok haysiyetini siktiklerim...

  kodumun comar yobazlari. turk bayragini sokmusmus bir de, sorarsan milliyetci de kesiliyor anasini siktimin iti bak sen...

  yas dil din irk dinlemeden itlaf etmemiz
  lazim boylelerini. sosyopst pezevenkler resmen ya. kaydediyor bir de hayatini siktimin ergeni.

  delirecegim amk!

  edit: imla
 • karakter problemi yaşayan bir adet holiganın zayıf gördüğü galatasaray taraftarına saldırdığı olaydır.

  olayda yağma, hakaret suçlarının her ikisi de oluşmuş gözükmektedir. her ikisinden de yargılanması ve ceza giymesi gerekmektedir.

  türk ceza kanunu

  madde 148- (1) bir başkasını, kendisinin veya yakınının hayatına, vücut veya cinsel dokunulmazlığına yönelik bir saldırı gerçekleştireceğinden ya da malvarlığı itibarıyla büyük bir zarara uğratacağından bahisle tehdit ederek veya cebir kullanarak, bir malı teslime veya malın alınmasına karşı koymamaya mecbur kılan kişi, altı yıldan on yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  madde 125- (1) bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden (...) (1) veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilat ederek işlenmesi gerekir.
 • mobeseden veya dukkanlarin guvenlik kameralarindan aninda bulunur tabi bulunmak istenirse.

  kulup bu taraftara destek olmalidir.
 • tanımlanamayan hareket. tanım bulamıyorum. ulan korkaklar çocuk aman diliyor sizden para verdim abi diyor, içim burkuldu şerefsizim. kulübe falan yazın bu çocuk ne istediyse alalım gönderelim. mevzu galatasaray fenerbahçe beşiktaş değil mevzu öğrenciyken taraftarı olduğu maça giden bir çocuğa destektir. galatasaraylıyım aynısını fenerli bir çocuğa yapsalar yine yapan korkakların bulunmasını ister formasına para veren çocuğa da yardım için elimden geleni yapardım. gözüm doldu resmen, siz nasıl ruh hastasısınız delikanlıyım diye gezen bi kişiye 5 kişi giren korkaklar.
 • kulüple bağlantılı avukat ali güvenç kiraz konuyla alakalı ilgili mercilere başvuruyapıldığını söylemiş.
  aynı zamanda galatasaray - fenerbahçe maçına takımın davetlisi olarak girecekmiş.

  asıl orospu çocuğu sizsiniz. bir kişiye onlarca kişi dalmak tam da hiç bi sike derman olamamış vasıfsız kişilerin yapacağı türden bişey. yarına kalır belki ama yanınıza kalmaz. bu kulüp bu taraftar bunu yanınıza bırakmaz.

  edit : saldırıya uğrayan kardeşimizin şöylebir açıklaması da mevcut.
 • konyaspor kulübüne yakışan nalçacı grubundan 6 züppenin, gs storedan alışveriş yapmış taraftarımıza saldırmasıdır.

  kaşarlar.
  insan müsveddeleri.
  adi şerefsizler.
  insanlara saygısı olmayan köpekler.
  izmir marşından bile korkan kancıklar.

  umarım galatasaray yönetimi bu kardeşimizi ilk fırsatta onore eder.