şükela:  tümü | bugün
  • konya bu ülkenin cehennemi mi? bu şehri yok edicez deseler, konuşarak vakit kaybetmeyin derdim.

linke tıklamadım, ilk olayı değil konya'nın her halt var, şimdi teknolojiyi de ele geçirmişler anlaşılan. dilerim son olur. "soyları kurusun" nasıl mantıklı bir bedduaymış, anladım.
  • (bkz: ortadoğu islam bataklığı) çok şükür konyamızın dini bütündür.
  • ne dövmüşler yalnız be.

öbür gavatın gözleri açılmıyor. ata mı teptirdiniz orospu çocuğunu la?

+18 yazmışsınız kötü mü görüntüler acaba dedim ama suçlarını da itiraf eden bu piçlerin şu hallerini izleyip rahatlamak için tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.
  • konuşmalardan anlaşılan iki aracı sapığın yakalandığı olay.
    yurttan kızları kandıran başka birileri var.
    umarım onlarında videosu düşer buralara.
    yalnız birini fena cortlatmışlar.
  • "ne tayyip erdoğan'ı sayın cumhurbaşkanımız diyeceksin lan"

afsfsg ulan ya boyle bir videoda, boyle bir konuda bile konu reise geliyor bir sekilde yuh amk :)
  • son yıllarda konya’ya göç ettirilen bilimum çingene ve orta doğulu’dan sonra şehrin etnik yapısının içine edilmiştir. zaten eğitimsiz olan halkın değerleri iyice dejenere edilmiştir. bu da böyle biline.
  • konya’nın ne mal olduğunu uzun uzadıya anlatmaya gerek yok. çocuk istimarına meyilli müşteriler var ki böyle bir “para kazanma yolu” tutmuş. asıl tehlike arz talep dengesindeki talep eden kesim. muhtemelen bu videoların altına “vurun bunlara” yazan güruhun içine saklanmış durumdalar.

ayrıca “dünya ona tapıyor” fetişizmi de harika (bkz: swh)
  • konya mı? yoksa şu, kız kardeşine tecavüz eden imam'ın, 50 erkek çocuğun ırzına geçen yurt görevlisinin, öğrencisinin ırzına geçen, sonra da imam nikahı kıyacam zaten ben diyen 60 yaşında müdürün olduğu lokasyon mu bu şehir?

ironi mi yapıyorlar bilmem, rte mitinglerinde idam!, idam! diye bağıranlar da bunlar. insanın kendi bacağına sıkması bu oluyor heralde.
  • başlık altında fırsattan istifade deyip islam'a hakaret eden, maalesef bütün büyük şehirlerde olan böyle rezillikleri konya ile ilişkilendiren, halkını aşağılayan sözlük çakallarının da bu dayak yiyen şerefsizlerden farkı yok.

bu ülkede islam olsa iş böyle dayak görüntüleri ile bitmezdi. bu piçleri ipin ucunda sallanırken görürdünüz.

ulan gerizekalılar bu olayın konya ve halkıyla ne ilgisi var?
    dayak yiyen bu piçler konya'lıysa dövenler nereli?

demek ki her memlekette hem böyle sapık piçler hem de bunlara karşı çıkan şerefli insanlarda var.

konyalı değilim ama sizin gibi insanları ayrıştıran, etiketleyen, dini değerlere hakaret eden faşist piçlerden rahatsızım.