• "konya we have a problem"

karikatür balonu gibi oldu lan. anca ak-keriz'lerin yutacağı istasyondur.
  • kapak fotoğrafında rte olan birinin(ki hiç şaşmaz böyle tipler, fabrikadan çıkmış gibi aynıdır) yazdığı yorum ile yarmıştır.

''sayfamda paylaştım amerika ussuymus rezil oldum zit görüşlulere ...sizin yalanınizi s..m admin akp ve gerçek vatan severlerle ite köpeğe maskara ediyorsunuz amklarim''

hem gülüyorum hem üzülüyorum. tipik büyük oyunu gören tiplerden, osmanlı'nın son zamanları gibi ülke. sonumuz ne olacak muamma.

edit: bu entrymi seçmece akp'lilerin yorumlarına adadım, bakıp bakıp dertlenin.

***''sizin gizlilikden anlatıgıniz bu mu?bu alan 2013 yılında başladı gizli falan degil. açik bir şey gizli falan yapılmadı insat başladı ve bitmek üzere ister gurur duyarsıniz istersem utanırsiniz karar sizin.inanmaya bilirsinizde inanmayanlar. kime inancaksa ona inansin''

***''böyle devlet sırlarımızı biraz daha az gösterelim saddama ne yaptı hainler bizimde içimiz hain dolu biraz dikkat''
  • o kadar gizlidir ki geçerken takılıp düşmek işten değildir. supanallah adeta saydam.
  • konya'da var olup olmadığı tartışılabilecek en uç örnek için buraya alalım.

bir de uzay üssü konusunun altında kendisine bu fotoğrafa inanma diyen birine amcanın birinin cevabını okuyalım;

"sebahattin sen yinede ülkemizi okadar küçümseme bu ülkede cok amacok şeyler degişdi füzeler taklar herenlar halikopterler yani ülkemizde cok güçlü silahlarımız var ama hedef 2023 diye boşuna denilmiyor cünki ozaman bütün o ismet inönün omzaladıgı yasaklar bitiyor bütün güçümüzü acıkça gösderme zamanı başlıyor sen sanmaki rusya türkiyeye diş geçiremedi sanıyorsun onlarda biliyorlar türkiyenin güçlü ordusu oldugunu allahım devletimize ordumuza milletimize zeval vermesin"
    ekran görüntüsü

işte fabrika ayarlarına döndük.

edit: bir rivayete göre konya'da gerçekten suşi resteronu varmış argadaşlar. dövletimiz taklar herenlar halikopterlerden sonra şusici bile yabtı. inönü zamanında ahır yabılan şusici zulmü bitti sebahattin.
  • -- jack, did you see that?
    -- yes, muhittin topalak from konya, we are screwed.
  • (bkz: spaceport america)

http://spaceportamerica.com/…mg_4922_sm-300x202.jpg

lan en azından resmin üzerinde biraz oynayın da gerçeğini bulmak 8 saniyeden uzun sürsün.
  • "yokda var diyenlerinde yüce allahın kazabı üzerine olsun."
    "taklar herenlar halikopterler yani ülkemizde çok güçlü silahlarımız var."

işte başarılı troll dediğin böyle olur.
hesabın var mı? giriş yap