şükela:  tümü | bugün
  • şaka değil ciddi ciddi hanımefendi tespit sıçıyor haha

tespiti sıçan

tanka bukalemun lakaplıymış, ortama göre renk değiştiriyormuş falanda fistan.

linki açmak istemeyenler için hanımefendinin tespitlerini sizinle payalaşayım

1. abd’nin kuklası barzani’nin yaptığı sözde referandumdan sonra halkın adamı recep tayyip erdoğan çok gizli bir plan üzerinde çalışmaya başladı.

2. reis konyalı bilim adamlarını külliye’ye davet etti. ve daha önce hiçbir ülkenin cesaret edemediği tamamiyle borla çalışan bir tank yaptırma emrini verdi.

3. konyalı bilim adamları 6. günün sonunda tüm dünyayı kıskandıracak bir tank yapmışlardı.

4. bu tank bukalemun lakaplı boya değiştirme özelliğine’de sahiptir. reisin emriyle türk tankları ırak tankıymış gibi kerkük topraklarına girdi;

evet aynen böyle diyor :)

(bkz: allah yeri ve göğü 6. günde tamamladı)
  • (bkz: mehmet ali atiker)

https://www.atiker.com.tr/kurumsal.asp?dil=0&sid=1

atiker sıralı otogaz sistemleri, yani bildiğin tüp... arabaya takılan tüpün türkiye’deki ilk üreticisi. tüplü şahinlerin sevgilisi, konya’da sanayide küçük bir dükkan iken tüp konusunda ilerleyerek büyüyüp zaman içinde gelişen şirketin sahabısı mehmet ali atiker. valla konyalı bilim adamı deyince zorluyorum kendimi, bu adamdan başkası o tankı yapamaz aga:)...

sırrı süreyya önder’in anlattığı çevirmeye yakalanan kırşehirlilere, polisin ceza yazmamak için “istiklal marşını kim yazdı” sorusuna verdikleri cevaba döndü bu olay;

alkollü çevirmeye giren abdallar, polise çok minnet eder, “yazma memur bey zaten doğünden geliyoz doğünde kesat geçti gimse para neyin tahmadı” deyince polis “istiklal marşını kim yazmıştır söyleyin bilirseniz geçiricem” der:)
    abdallar toplanır verilen cevap şöyle;

- neşet emmim yazmamıştır, onun yaşı küçük, çekiç ali emmim yazamaz onun okuması yazması yok, bunu yazsa yazsa yine muhaerrem emmim yazmıştır memur bey...

şimdi aynı hesap bu tankı da konya’dan yapsa yapsa mehmet ali atiker yapmıştır...
  • 7. gününde de arşa istiva mı etmişler merak ettim şimdi.
  • üretim bandı, planlama, ar-ge, ekonomik programlama gibi kavramlardan habersiz bir ablanın ifadeleri. yazık ki bunlar ciddiye alınmakta. birileri "vay e" çekmekte.
  • filmi bile cekilmistir. siz daha catlayin

(bkz: cazibe hanımın gündüz düşleri)
  • başarılı bir trolleme. ustaca bir taklit yeteneği. karşı tarafın ruh halinin fotosu.

ama bunu ciddiye alacak her iki taraftan da geri zekalılar sayısız.
  • altıncı* günün şafağında doğuya bakın gelir mi gelir
  • soyadı gibi "parlak" bir ablanın iddiasıdır.

edit: bor'dan sonrasını okumadım.
  • füze yerine etli ekmek fırlatmaktadır.
  • konya'daki çok gizli uzay istasyonuna inanıyorsunuz da buna mı inanmıyorsunuz ilahi.

bence süper olay.

hatırlayın ne demişti bir abimiz: sebahattin sen yine de ülkemizi o kadar küçümseme