şükela:  tümü | bugün
 • yazar arkadaşlarım, bir süre önce öncülük edip başlatmış olduğumuz ve geniş katılım sağladığımız (bkz: çanakkale'de evi yanan yaşlı çifte yardım ediyoruz) yardım projesinin bir benzerini bu ninemiz felçli eşi ve engelli oğlu için başlatmak istiyorum.

  detayları haber sitelerinden değil bizzat valilikten öğrenmek için temasa geçtim.

  bir kaç haber paylaşmak istiyorum müsadeniz ile, göz atıp konuya ilgili davranırsak bir kaç kişiyi kalan kısa ömürlerinde mutlu edebiliriz.

  haber 1

  haber 2

  ninemizin her gün yemek aldığı aşevi müdürü mevlüt öncel beyle görüştüm kendisi benimle ıban numarasını paylaştı, açıklamaya hatice fidanboy yazmamız gerektiği belirtildi , bu çok mühim.

  tr62 0001 2009 5100 0016 0002 77 iban numaralı halkbankası konya şubesi karatay kaymakamlığı hesabına

  edit: konuyla ilgili kampanyanın başlatılmasında öncülük eden elogro`'ya teşekkürlerimi borç bilirim. saolsun

  edit 2: konya karatayda ninemizin yaşadığı muhitte ev fiyatları 30 ila 35 bin arası ve bu para toplanacak bir miktar olarak gözükmekte ha gayret arkadaşlar .

  edit 3 : hesap sahibinin aşevi olmasından endişe duymayın lütfen. yaklaşık 10 yıldır o aş evi sabah akşam gerekeni yapmakta, valilik izni alamıyoruz keza açık olan bir hesap varmış cevapları bu oldu. bu bakımdan birilerine güvenmek zorundayız.gelecek hafta bir ziyaretimiz olacak ninemizi daha detaylı bilgi alıp paylaşacağız.
  edit 4: aşevi müdürü mevlüt beye dilediğiniz an ulaşıp güncel bilgileri alabilirsiniz başlıkta telefon numarasını yukarıda paylaşmıştım. konya bölgesinde ikame eden yazarlar var ise bir kaç saat zaman ayırıp ninemizi ziyaret ederse memnun kalırız.

  yeni edit : hesap numarası güncellenmiştir. ayrıca (bkz: #44301926)

  edit : bazı suserlar hesap numarasının neden değiştiğini sordular şöyleli ; daha önce verdiğimiz hesap aşevi hesabıydı ve açıklamaya hatice fidanboy yazılmayan bir çok miktar aşevi hesabında kaldı ve diğer imkanı olmayanlara aş olarak geri döndü. kampanya hızlanınca tek hesap açılmasını rica ettim. kaymakamlık bir hesap açtı ve bu mikrar sadece hatice fidanboyun ihtiyaçları için kullanılacağı söylendi. herhangi bir devlet kesintisi yok. saygılar.

  edit : mustaine isimli susera burdan teşekkür etmek isterim, kişisel emeklerinden ötürü payı çok büyük.
  haber

  toplanmış miktar 77.bin civarı, çok iyi adamlarsınız hepinize birbir teşekkürü borç bilirim.
 • sol framede görünmesi gereken kampanya.
 • gönülden ve madden yardımcı olacağım kampanyadır
 • yardım etmek istediğim kampanya.
 • şu an işsiz birisi olmama rağmen ufak bir miktarda olsa katkıda bulunacağım kampanya.
 • az sonra yardımda bulunacağım kampanya.

  edit: yaptım.
 • insan olduğumuzu kanıtlamak için katılmamız gereken kampanya. belki biraz kalpsiz diyebilirsiniz ama yaşlı insanların zor durumda olması beni her şeyden daha çok etkiliyor. çocuklara da elbette üzülüyorum ama insanın yaşlıyken muhtaç hale düşmesi çok daha fena bir durum.

  duyarsız kalmayalım arkadaşlar. lütfen 20-50-100 gönlünüzden ne koparsa yatırın. inanın hatice nineye gönderdiğiniz para size misliyle döner.

  hatice fidanboy

  tr32 0001 0001 6836 9958 4050 01
 • ıban numarası hatası alan bazı yazarlar tarafına ulaştı ben dahil bir kaç arkadaşım aynı ıban noya eft yaptık bir sıkıntı olmadı.

  üstte kalması gereken kampanya.
 • yazarların başlığını yukarıda tutarak gönülden de katılabileceği kampanya.