• iş çıkışı neşe kattı resmen video. daha durun çomarlar, daha kötü günleriniz başlamadı. bunlar daha da sürünsünler diye, önümüzdeki seçimler akp'ye oy vermeyi bile düşünüyorum.
  • sandıkta daha iyi kime vereceğiz ki deyip yine akp'ye oy vereceklerdir.
    (bkz: svihs)
  • birbirinizi yeyin
  • dolar mark mı düşüyor?
  • akp'ye isyan göremedim. mazot, lastik, iş vs gibi şeylere isyan ediyorlar ama bu konularla ilgisi olmayan akp'ye isyan edilmemekte bence.
    oyna devam
  • yazık yazık ülkemizin geldiği hale bak
  • secim sonuçlarını değiştirmeyecek isyandir.

hortum, su vesair her türlü ihtiyacınız icin 110'u tuşlamaniz yeterli, tatli pomçikler sizi.
  • kendi dertleri çözülsün yine ilk durakları akp. başka insanlar ne halde diye düşünmek yok. bir tanesi diyor ki "hadi dolar arttı soğan niye artıyor" bir başka kamyoncu da muhabbet arasında diyor ki "her yer stokçu önlem alınmıyor"

anasını bilmem ne yaptığımın ahberi ve diğer yandaş medya öyle bir sikti ki vatandaşın beynini, adam nakliyat işi bulamaması mevzusunda bile konuyu stokçuluğa, soğana getiriyor. ne alakası var amk? işte türk insanının medyayla yıpratılmış, tarumar edilmiş bilinçaltı.
  • konya başına gelenleri sonuna kadar hak etti hiç kusura bakmasın.

daha geçen hafta haberlere gazetelere çıkan belediyenin yolsuzluk haberlerini bile sineye çekti herkez unuttu şimdiden.

ayrıca konyalı çiftçi de halinden hiç memnun değil yıllardır şehir merkezine gidip gelirim bu sene ilk defa tarlalarda yığın yığın şeker pancarının yattığını gördüm.

umarım allah bir an önce akıl fikir ihsan eder hemşerilerime.
hesabın var mı? giriş yap