• 30 yillik aleviyim, "biz ali'nin aslaniyiz" kisminda beynim yandi.
  • teyze nöbet geçiriyor kimse yardıma gelmiyor, yazık insanlık ölmüş.

debe editi şeysi: güzel şeyler de oluyor. (bkz: oyuncaklar otostopta)
  • maksimum 50 yaşına kadar sağlıklı bir şekilde yaşayacak sonra da ölüp gideceksin, uğraştığın şeylere bak teyze. arkasında 12 bin kanat varmış, bunlardan 2 veya daha fazlası bir araya gelince konuyu mutlaka mitolojiye getiriyorlar.
    kendince haklı olan kadın. muhtemelen diyor ki; uzun iktidarda yokken internet diye bir şey yoktu, konya bu kadar gelişmemişti, 10 kg yorganlarla uyuyorduk soğuktu, doğal gaz yoktu. her geçen gün normal olarak günlük hayatta kullandığımız teknoloji ve hayat kalitemiz arttı, bunu da uzun yaptı diyor.
  • biri kafasına sert bişeyle vurup bayıltsın diye dua ettim izlerken ama olmadı.. çok yakışırdı.
  • ya bi şey deyince de, ''anadolu insanını hakir görmeyin kardeşim, aşağılamayın, onları cahil sanmayın, koyun demeyin..'' falan fistan goygoyu yapıyorsunuz. aga şimdi ne diyeyim ben bu teyzeye ya? bu teyze konya'daki teyze değil ki.. bu benim kayseri'deki teyzem, annem, halam, yengem, dayım, amcam, babam... hangi birine ne diyeyim? ne diyelim? ne diyebildik? ne anlatabildik? cahil işte. ca-hil! c-a-h-i-l!!! zır cahil, kör cahil. neyi nasıl anlatacaksın? şu güne kadar, ateşli siyaset tartışmalarında, memleket meseleleri muhabbetlerinde ''adam kendini peygamber ilan etse inanacaklar!'' mübalağasını kullanmayan var mıdır aranızda? sanıyorum yoktur. aha işte teyze allah'tan sonra tayyip diyor... yani hastayı kurtaramayız arkadaşlar. gerçekten yapılacak bir şey kalmamış. yok...

bu ülke nüfusunun; bir atom bombasıdır, ne bileyim devasa bir depremdir, meteordur, godzilla'dır, bir şekilde topluca yok olması ve sil baştan bir toplum oluşması gerekiyor. böyle her bireyi, önce birey olarak yetişecek bir toplum. yemesini, içmesini, sıçmasını, kendi dilini hatasız konuşup yazmasını becerebilen, soru soran, merak eden, cevap arayan, çalışan, kazanan, üreten, tüketen, yani olması gerektiği gibi olan bir toplum.

yazı ikinci paragrafın sonunda sıçtı, farkındayım. resmen kendime ''he yarraam he'' dedim. dolayısıyla bitirsem iyi olacak.

bu teyze bizim gerçeğimiz arkadaşlar. bu bizim öz teyzemiz, annemiz, halamız... bu bizim; gelinen noktamız. şu satten sonra da bizden bir bok olmaz. filistin olur, mısır olur, suriye olur. azalarak biteriz, bölünerek yok oluruz. belki ''allahını seven üstüme aydınlık atsın, insanlık atsın, bilim, sanat, teknoloji, özgürlüüüük atsın!'' diye yıllardır içine içine bağıran bir avuç insanın huzur bulacağı bir özerklik olur diyeceğim ama onu da diyemiyorum açıkçası. sikerler... bırakmazlar.

amerika değil, japonya gelsin oliim! heaaa onlar hepsi, biz tek! valla bi vurursak döveriz hepsini! füzenin ucuna da taramalı takarız bööle taraya taraya dünyayı alırız hep!

ülkenin zeka yaşı 5 amk...
  • kadın 2 dakika hiç susmadan bas bas bağırdı. allah kocasına, çoluğuna çocuğuna sabır versin.
  • videoyu izlememiş arkadaşlar, videonun ilk 8 saniyesini izlemiş ve videodaki şahsın siyasi görüşünden tamamen bağımsız olarak söylüyorum ki, kesinlikle açmayın videoyu. şayet çocukken süt kardeşler filmindeki gulyabani sahnesinden etkilendiyseniz, bu videodan da etkilenirsiniz, uykunuz kaçar.

(bkz: nsfw)
  • az önce denk geldiğim efsane video. teyze'nin beyanına göre konya 10 yıl öncesine kadar şerefsizmiş. polis kötü birşey yapmış bunun üzerine asker de halkın önüne yatmış. üzerine tez yazılır.

https://youtu.be/unsqe5lgno0
  • altında kazan kaynıyor o anda.
    kaynama noktasına ulaştıkça kendini kaybetmekte.
hesabın var mı? giriş yap