şükela:  tümü | bugün
  • 18 ekim 2010 konyaspor fenerbahçe maçı'nda fenerbahçe taraftarının "emre takımı buraya getir" tezahüratına "emre ananı buraya getir" diyerek karşılık veren liseli güruh.

(bkz: liseli detected)
  • aksanlı tezahürat yapabilen taraftar topluluğu. hem beraber derlerken konya ağzını duydum ben o geniş e'lerde.
  • bugünkü tsyd kupası sonrası gençlerbirliği tarafatarına bulaşan, sümük gibi herfilere sahipler. hepsi böyle değildir elbet.
  • besiktas'a kaybettikleri mac sonrasinda '...e besiktas olamazsin sampiyon' diye bagiran taraftarlari icinde barindiran grup. pek bir anlam veremedim niye boyle bir tepki gosterdiler mactan sonra. herhalde son dakikalarda cok heyecanlaninca kendilerinin sampiyonlugu kacirdigini dusunduler biran.
  • stadyumlarının hakkını veren taraftar grubu. başka takım taraftarı maçta var mıydı bilmiyorum ama türk futbolunun boka battığı bir dönemde bu dolulukla takımlarına destek vermeleri takdir edilesi
  • "oo oo saldırsana gonyasiporumm", "yeşil beyaz, yeşil beyaz şampiyon konya" tezahüratları haricinde marşları olmayan topluluk.
    amma velakin öğreniyorlar bu işi alaaddin keykubat kareografisi çok hoştu gerçekten, maça verdikleri tepkilerde yerinde ama bi kaç marş bulmaları lazım.
  • türkiye'nin en fazla deplasman yapan taraftarlarından...
    18 mayıs 2015 bjk konya maçında da, ankara'da takımlarını yalnız bırakmamış ve galibiyetle eve dönüşmüler.
  • milli takım maçında 42 bin kişilik stadın tamamının konyaspor taraftarı olduğunu düşünen andavallarca eleştirilen taraftar. kimin ne olduğunu nereden biliyorsun amk? konyaspor maçlarına toplam 5 bin kişi zor gidiyor, dediği lafa bak.

slogandan rahatsız oluyorsan git letonya'da yaşa amk.

geç kalan edit: kaç tane mesaj attınız yahu tamam 20 bin kombine satmış konyaspor anladık. ama bu staddaki 42 bin kişiye ''konyaspor taraftarı'' demeyi kurtarmıyor. milli takım maçı bu lan konyaspor ne alaka? dikkat çekmek istediğim nokta buydu, teşekkürler.