şükela:  tümü | bugün
 • takvim gazetesi'nin beşktaş-konyaspor maçındaki olayları haberleştirme şekli:

  beşiktaş ile konyaspor arasında oynanan süper kupa finaline saha olayları damga vurdu. provokatörler yine ortalığı karıştırmak için çabalarken, içişleri bakanlığı olay ile ilgili soruşturma başlattı.
  yaşananalar kafalarda soru işaretleri bıraktı. çocukların yiyeceği cipler bile stadyumlara alınmazken sayısız patlayıcı ve meşalenin içeriye nasıl sokulduğu araştırılıyor. holiganlar daha stada girmeden provokasyonların başladığı da belirlendi. çarşı grubunun arasına karışan terör yanlıları, terör örgütü dhkp-c'nin propagandasını içeren dövizi herkesin gözü önünde açtı. faciaya davetiye çıkaran maç ile ilgili soruşturma açıldı.
  türkiye'ye karşı her platformda karalama kampanyası başlatan almanya, olaylı karşılaşmanın ardından saldırıya geçti. die welt gazetesi, provokatörlerin başrolde olduğu olaylardan cumhurbaşkanı erdoğan'ı sorumlu tuttu.
  http://www.takvim.com.tr/…017/08/08/bu-nasil-tezgah
 • (bkz: cihat) dediler geldik meğer futbol maçıymış... diye düzeltilmesini talep etsinler
 • "x olayda fetö parmağı" haberlerinin bitip yeni süreçlere girildiğini gösteren haber.
 • demekki stadyuma girişlerde denetim mekanizması olan tff, spor bakanlığı, içişleri bakanlığı, il emniyet müdürlüğü, valilik hepsi solcu. atın abi içeri o zaman madem tayyip'e tezgah kurmuşlar hepsini atın zindanlara ya.