şükela:  tümü | bugün
  • tam hali "konyaspor'un la casa de papel temalı forma tanıtımı" olacaktı.

buyrunuz.
    hani marjinal bizdik?
  • çav bella'lı konyaspor forma tanıtımı. allah'ım sen aklıma mukayet ol.
  • 42 numarayla da otostopçunun galaksi rehberine saygı duruşunda bulunmuştur belki de kim bilir?
  • https://youtu.be/_h6uuc7z6t0

daha uygun olurmuş.
  • 91 numaralı muhammed abimiz geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz alt yapımızdan çıkan genç futbolcu abimizdi.3 sezon a takımımızda da oynadı.poljac ise 2 nisan 2010da trafik kazası geçirerek felç kalmış bi futbolcumuzdu.alperen öztaş ise kaybettiğimiz küçük bir taraftarımızdı.vefa. (twet altından alıntı) güzel ve anlamlı bir tanıtım olmuş.
  • arka fonda bella ciao şarkısı çalan reklam filmi. bunu yapan konyaspor. sanırım paralel evrenle hatların karışması sonucu çıkmış tanıtım videosu.
    not: ömer turan görmesin :))
  • neden bu kadar eleştirildiğini anlamak güç, izlerken keyif aldım, daha da vizyonlu işlerin önünü açar umarım.

edit: bu entry üzerine @ignorantia est beatum (ignorance is bliss - çok manidar) adlı çaylaktan bana gelen bir mesajı paylaşmak istiyorum.

"beyinsiz olduğun için anlamaman çok normal. müzik komünist müziği, dizi gavur dizisi haliyle bunlara ezelden beri düşman konya halkına böyle bi tanıtım yapmak fazlasıyla absürt. bu adamlar izmir marşı çaldırmayan, saygı duruşunu yuhalıyan adamlar. ne anlar bu embesiller la casadan çav belladan. bu tanıtımı hazırlayan sığır marjinal olacam derken sıçmış batırmış. sen bi hitap ettiğin kitlenin profile bak ondan sonra marjinal olursun."

cevabım:

desteklemek yerine konya bu, vizyon yok, mehter çalsınlar dersen ülke yerinde saymaya devam eder. değişimin nereden başlayacağını bilemezsin. muhtemelen çok gençsin, ve kime yazdığının veya ne yazdığının bilincinde değilsin. bil diye söylüyorum, ben çok iyi bir teknik üniversitede akademisyenim, 20'nin üzerinde uluslarası yayınım var, tek başıma geliştirdiğim onlarca yazılım var. bu hakaretine rağmen sana benzer şekilde karşılık vermeyeceğim, engellemeyeceğim de, çünkü yaptığın yanlışı anlamak için belki çaba gösterir ve özür dilersin.

edit2: sosyal statümü konyaspor başlığı altında dile getirmeme takılmış bu kişinin diğer bir çaylak arkadaşı. normalde böyle biri değilim ama insanı gerçekten son raddeye kadar zorluyorlar. üstelik bu başlık artık konyaspor başlığı olmayı çoktan aştı :) diğer taraftan ülkemizde insanlar hadlerini aştıklarını ancak karşı tarafın sosyal statüsünü gördüklerinde anlayabiliyorlar, başka türlü bu insanlara bir şey izah etmek mümkün değil.
  • çav bellayı not edin küme düşer bu sene bu çomar sürüsü habu arada ne idi.
    bi ya allah bismillah allahu ekber vardı ne oldu ona ..
    vizyonsuzlar
  • şahir ve müzik uyumsuz olsa da beğendiğim tanıtım filmi olmuştur.
  • oldukça başarılı tanıtım filmi.

alttaki

“orospu çocukları ne bekliyorsunuz develerle kervan geçerken mi tanıtalım formaları”

yorumuyla da gülümsetmiştir.