şükela:  tümü | bugün
  • steam'de gördüğüm, eski atari oyunlarını andıran oyun.

muz orta, bumerang şut falan çekilen atari oyunu vardı. o'na benzettim ve direk aldım. bakalım nasılmış.

http://store.steampowered.com/app/399820/

dediğim oyun da nintendo world cupmış, ne oyundu be.
  • %70 indirimle 6 tl ye aldim. yorumlarin cogu olumlu henuz multi entegre degil umarim goal 3 havasi verir.
  • atari futbol oyunları ve counter-strike modu olan soccerjam'in karışımı bir oyun. steam'de satış fiyatı 20 lira ama her ay %60-%70 indirimi görür. online modu güzel olmadığından karşılıklı oynayacağınız bir arkadaşınız yok ise steam'den satın alınması gereksiz*. internetsiz zamanlar için ideal bir oyun.
  • steam'da 2,5 tl'ye indirime girince aldığım oyun. bu kadar ucuza alıp bu kadar zevkle oynadığım bir oyun uzun zamandır olmamıştı. tüm takımları açabilmek için turnuvaları tek tek bitiriyorum.

oyunun multiplayer özelliği çok iyi entegre edilmiş. birden fazla gamepadiniz varsa 5 kişi aynı anda oynayabiliyorsunuz.

oyuna kısa sürede alıştım gol atmak çok kolay ama faul olmadığı için rakip kayarak topu almadan şut çekebilmek lazım. sadece kafa ve rövaşata vuruşlarını zor vuruyorum onun dışında oynanabilirliği kolay.

kısacası oynayacak arkadaş bulursanız multiplayer olarak çok başarılı bir oyun.

oynamak isteyen steam'den ekleyebilir. gamehunter83
  • haxball severler bu efsane oyunu nasıl keşfetmedi anlayamadım. aşırı eğlenceli olmasının yanı sıra blade ve dracula'nın yer aldığı vampir takımı gibi çok güçlü ekiplere sahip.