şükela:  tümü | bugün
  • bir adet yaşlı orospu çocuğu barındıran videodur. muhtemelen bu insan benzeri organizmanın mahallede lakabı hacıdır.

bu video alınıp emniyete gidilse bu şerefsiz ceza alır mı? hiç sanmıyorum.

kemer bağlama vb. kurduğu setupa bakılırsa bu can ilk kurbanı değil bu adamın tecrübeli belli...

edit: kaynak linki yenilendi. önceki uçmuş.

kaynak
  • aklım almıyor! devletimiz, hayvanlara tecavüz edenlere hapis cezası verilmesini ne zaman yasalaştıracak acaba?
  • o da bir şey mi dediğim olay. bu sakallı çok müslüman insanlarımız 45 çocuğa tecavüz etti. bir tane bakan da bir kereden bir şey olmaz dedi. şimdi o vakıf yöneticileri, sakalı göbeğine kadar inen pek müslüman ensar yöneticileri resmi olarak devlet protokolüne girdi. hani unutan bilmeyen görmezden gelen varsa hatırlatayım dedim.

(bkz: bir kerecik tecavüzden bir şey olmaz)

edit: haber var
  • akıl almaz, utanç verici bir olay.
    ancak bu görüntüler sadece bu yaşlı vatandaşı değil ailesini de çok kötü etkileyeceği için sosyal medyaya servis etmek yerine polise teslim edilmeliydi. kaş yapayım derken göz çıkartacak bir olay olmuş paylaşılması.

edit: olayla ilgili söylenmesi gereken belki en önemli şey kimseye güvenilemeyeceği. hacı amca deyip yanına çocuğunuzu gönderebileceğiniz, çocuğunuzu kucağına alıp sevse hiçbir art niyet aramayacağınız bir insan profili tam olarak. o nedenle avrupa'da olduğu gibi anne baba haricinde kimsenin çocuğunuzla temasa geçmeyeceği bir kültürel dönüşüm gerekli. hayvanları nasıl koruruz bilemiyorum ama.
  • nasıl bir orospu çocukluğudur bu ya. nasıl bir cesaret. nasıl bir sapıklık. kemerle bağlamış bir de. vicdanını sikeyim. ton ton amca derler bir de bu sapığa mahallede. ailesi de vardır. ne diyim ki. bir adet orospu çocuğu.
  • hacı amca ne yapıyorsun sen yahu!
    affedersiniz ama sikini tutup götüne sokacaksın bunun.
    yaşlı maşlı demeyeceksin.

not: zamanın birinde çorumlu tecavüzcünün biri de ''köpeğin ayağı zincirine dolanmıştı onu çözüyordum'' dedi hatırlarsanız.
    sonra ne oldu kurtuldu.

bu olay da şöyle gelişecek.
    çok yanlış anlamışız. amca orada tuvaletini yapıyordu. köpek yanına geldi. amca kemeriyle köpeğin boynuna vuruyordu.
    bu nasıl fantezi amk.
  • memlekette sapıklık 7'de başlıyor 77'de bile bitmiyor.
  • yine kimliğimden utanmama neden olan sapık. sıkılmadık mı başkaları yüzünden biz utanmaya? allah kahretsin.
  • hukuk sitemimizin doğru düzgün bir ceza vermeyeceğinden emin olduğum için, videoda net bir şekilde teşhir edilmesine sevindim.

bu görüntülere rağmen hala bu orospu çocuğuna sahip çıkacak bir ailesi varsa, onların da olumsuz etkilenmesi konusunda herhangi bir kaygıya gerek yoktur.

yakınları olumsuz etkilenmek istemiyorlarsa, böyle birini herkesten önce dışlarlar.
  • başlıkta neden ihtiyar sıfatını kullandınız? bu olayı komik veya sevimli göstermeye çabalama neden?

videoyu tabii ki izlemedim, izlemem ama başlık için esas doğrusu "köpeğe tecavüz ederken yakalanan pis sapık" olmalıydı.