şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir adet yaşlı orospu çocuğu barındıran videodur. muhtemelen bu insan benzeri organizmanın mahallede lakabı hacıdır.

  bu video alınıp emniyete gidilse bu şerefsiz ceza alır mı? hiç sanmıyorum.

  kemer bağlama vb. kurduğu setupa bakılırsa bu can ilk kurbanı değil bu adamın tecrübeli belli...

  edit: kaynak linki yenilendi. önceki uçmuş.

  edit: kaynak silinmiş, zaten gerekte yok bilen bildi, gören gördü ne bok olduğunu. allah böyle insanları kahretsin.
 • akıl almaz, utanç verici bir olay.
  ancak bu görüntüler sadece bu yaşlı vatandaşı değil ailesini de çok kötü etkileyeceği için sosyal medyaya servis etmek yerine polise teslim edilmeliydi. kaş yapayım derken göz çıkartacak bir olay olmuş paylaşılması.

  edit: olayla ilgili söylenmesi gereken belki en önemli şey kimseye güvenilemeyeceği. hacı amca deyip yanına çocuğunuzu gönderebileceğiniz, çocuğunuzu kucağına alıp sevse hiçbir art niyet aramayacağınız bir insan profili tam olarak. o nedenle avrupa'da olduğu gibi anne baba haricinde kimsenin çocuğunuzla temasa geçmeyeceği bir kültürel dönüşüm gerekli. hayvanları nasıl koruruz bilemiyorum ama.
 • nasıl bir orospu çocukluğudur bu ya. nasıl bir cesaret. nasıl bir sapıklık. kemerle bağlamış bir de. vicdanını sikeyim. ton ton amca derler bir de bu sapığa mahallede. ailesi de vardır. ne diyim ki. bir adet orospu çocuğu.
 • hacı amca ne yapıyorsun sen yahu!
  affedersiniz ama sikini tutup götüne sokacaksın bunun.
  yaşlı maşlı demeyeceksin.

  not: zamanın birinde çorumlu tecavüzcünün biri de ''köpeğin ayağı zincirine dolanmıştı onu çözüyordum'' dedi hatırlarsanız.
  sonra ne oldu kurtuldu.

  bu olay da şöyle gelişecek.
  çok yanlış anlamışız. amca orada tuvaletini yapıyordu. köpek yanına geldi. amca kemeriyle köpeğin boynuna vuruyordu.
  bu nasıl fantezi amk.
 • memlekette sapıklık 7'de başlıyor 77'de bile bitmiyor.
 • yine kimliğimden utanmama neden olan sapık. sıkılmadık mı başkaları yüzünden biz utanmaya? allah kahretsin.
 • hukuk sitemimizin doğru düzgün bir ceza vermeyeceğinden emin olduğum için, videoda net bir şekilde teşhir edilmesine sevindim.

  bu görüntülere rağmen hala bu orospu çocuğuna sahip çıkacak bir ailesi varsa, onların da olumsuz etkilenmesi konusunda herhangi bir kaygıya gerek yoktur.

  yakınları olumsuz etkilenmek istemiyorlarsa, böyle birini herkesten önce dışlarlar.
 • başlıkta neden ihtiyar sıfatını kullandınız? bu olayı komik veya sevimli göstermeye çabalama neden?

  videoyu tabii ki izlemedim, izlemem ama başlık için esas doğrusu "köpeğe tecavüz ederken yakalanan pis sapık" olmalıydı.
 • videonun devamını görmüyoruz ama o ihtiyarı bi güzel sopalamadan bıraktılarsa ayıp etmiş çekim yapanlar.

  kendisini tanımlamak için yeterli derecede küfür bilmediğim bir adet ihtiyar içeren video.
 • kesinlikle gündem olması gereken, gündemde kalması ve artık hayvanları koruma kanunu'nun ivedilikle baştan aşağı değiştirilmesi gereken rezillik.

  bu herifler işte yarın öbür gün "din elden getti" diye sürüler oluşturup, size ahkam kesmeye kalkışacak zihniyet. yarın kızınız, belki eşiniz, anadolu'nun bir ücrasına okumaya yahut çalışmaya gittiği zaman, bu heriflerin önce bakışlarına, sonra istismarına hedef olacaklar.

  bu görüntüler gündemden asla düşmemelidir. eğer kanun ufacık bir cezayı dahi öngörüyorsa, polis de mahkemeler de gerekeni yapmalıdır. kediye köpeğe tecavüz eden, ağzından din allah kelimelerini düşürmeyen, camide ayağını uzatsan laga luga yapan ama cami önünde köpeğe hallenen bu zihniyet, türkiye'nin en karanlık zihniyetidir. en tehlikeli zihniyetidir.

  öğrenci ev kiralayacağı zaman seksen tane soru sormayı bilen bu kafa -namaz kılıyor musun? ailende kapalı kimse var mı?- toplum içinde o kadar kalitesiz ki, devlet eliyle itlaf edilseler gık demem.