şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: hayvan benim değil mi istediğimi yaparım)

öyle mi?

yapan şahsı güzelce şikayet ettik, bakalım sonuç çıkacak mı.
    şikayet etmek isteyenler için facebookta şu bilgiler dolaşıyor, buralara şikayet edebiliriz:
    şahin çılgın - ankara il şube müdürü - scilgin@ormansu.gov.tr
    ıx. bölge müdürlüğü zübeydehanım mahallesi istanbul cad. no : 98 pk : 06070 altındağ / ankara
    santral tel: +90 312 384 73 25 (8 hat)

http://www.hurriyet.com.tr/…leri-soke-etti-40047880
  • bi tim kuracaksın böyle engellilere, yaşlılara, canlı dostlarımıza kötü davrananları teker teker bulup ne yapmışlarsa aynısını yapacaksın o kişilere.

bağla ipe burdan hakkari'ye git, ayakları açılsın şerefsizin.
  • bu olayın üstüne beni en çok sinirlendiren olay ise hayvan severler sayfasında bu olayın paylaşımı altına gelip. ''küfür edicem şimdi, size ne ?, adam haklı. ülke ne halde, hergün birisi ölüyor ses çıkarmıyorsunuz sonra gelip bi hayvan için ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz'' gibi şeyler diyip kendisine karşı çıkanlara da laf eden iki ayaklı bir yaratık olmuştur.

ulan nereden biliyorsun ses çıkarmadığımızı ? kimin ne yaptığını nereden biliyorsun ?? zavallı bir hayvana üzüldük diye, ölen askerlere, insanlara üzülmüyoruz demek mi oluyor bu.

kıt aklıyla gelip bi de ahkam kesiyor çomar.

ben insanım diyenin yapmayacağı bir hareket.

bunu yapanların ilk önce araba arkasına bağlanıp ayaklarının açılması sonra da arabalarının paramparça edilip yakılması gerekir.

işlerine, evlerine yürüyerek gidip gelirler artık açılmış bacaklarıyla.
  • s.kinden tavana asmak istedigim kisidir.
  • sokak insanı

yapılması gerekendir.
  • bacaklarını 180 derece açmak gereken herifçioğlunun yaptığı zulümdür. 180 derece de yetmez anasının nikahına kadar açacaksın o bacakları.
  • çorlu'da gerçekleşmiştir.

belki bir seyler yapılıp ceza alınmasını sağlayabiliriz. destek olursanız cok iyi olur.
    https://www.change.org/…es-lg-share_petition-no_msg
  • hiç gerek yoktur böyle şeylere. arabanın arkasına "ben haysiyetsiz bir orospu çocuğuyum yazdırın" anlarız. hayvanlarada zulm etmemiş olursunuz hem.
  • en aşağılık duyguların insanı tarafından yapılabilen bir eylemdir.