şükela:  tümü | bugün
  • bir adet parazitin hayvana işkence etmesi olayı. neyse ki köpek kurtarılmış. olayın yaşandığı yer ise iran gibi duruyor. link
  • bugün bir instagram gönderisinde tesadüfen gördüğüm insanlık dışı olay. hayır sokağa bırak daha iyi yani. dilimin ucunda söylemek istediğim onlarca kelime var bu insanlık dışı yaratığa ama ama işte...

link
  • aynı şekilde bir yerlerden sarkıtılıp, aynı işkenceye maruz kalmasını dilediğim bir adet cani..!
  • nerede bu kadin adresi belli mi? kim bu kadin adresini versinler gidip kendim alacagim o kopegi. bilen varsa harekete gecilsin. yurtdisindan gelmeye hazirim. o kopege kim bilir evin icinde neler yapiyor. bilen varsa lutfen hrekete gecelim.
  • allah belanı versin!

sen nasıl bir şerefsiz kaşarsın adi kadın! sürüm sürüm sürün inşallah, burnundan fitir fitir gelsin o hayvana ettiğin eziyet, bu nedir ya? ifşaya sosyal lince karşıyım ama bu kadın sosyal medyada linç edilir arkadaş, kim olduğunun tez zamanda deşifre edilmesini ve en ağır biçimde cezalandırılmasını umarım.
  • ya siz ne ara böyle delirdiniz. ne zaman insanlığınızı kaybettiniz. göz yaşları içinde izledim. dünya gerçekten hassas kalpler için cehennem oldu.
  • allah cezanı versin.
  • çocukken yaptığım yaramazlıklardan, işlediğim suçlardan dolayı babam beni serin bir yaz öğleden sonrasında yanına oturtmuş annemi de çağırmıştı. ben yine standart dayağımı yer odama geçerim diye düşünürken adam benimle helalleşmiş, son bir isteğimin olup olmadığını sormuştu. anlam veremediğim bu sorulara başımı önüme eğip sessizce beklemiştim. ardından önceden her şeyi planladığı çok belli olan babam bu işe son vereceğini söyleyerek beni balkona çıkardı ve 3. kattan sallandırmaya başladı. o zamanki halimle adım gibi emindim beni atmayacaktı, hatta oyun olduğundan hoşuma bile gitmişti. sonrasında videodaki gibi beni yine kollarımdan tutarak ayaklarımı duvara vurmaya başladı. yorulup nefeslendikten sonra hadi bir daha yaramazlık yapta görelim dedi.

yapmadım.

sonra dayak yine yedim ama yapmadım. kendimi bildim bileli uslu durmaya çalışıyorum. o zaman beni çok etkilememişti. ancak büyüyüp evlenip çocuk sahibi olacak yaşa geldikten sonra nasıl değersiz bir veletmişim hissi oluşturmaya başladı bende.

bu videoyu gördükten sonra nasıl insanlık dışı bir ortamda çocukluğum geçmiş diyorum. şu köpeğe yapılanlar izlerken bizi o kadar yaralarken, bir baba çocuğuna bunu nasıl yapabilmiş insan hayret ediyor.
  • ağzımı doldura doldura orrospu çocuu demek istediğim kadındır. allah belasını versin. ne yaptı sana şuncacık köpek?
  • bu kevaşeyi bulun!