• aynı şekilde bir yerlerden sarkıtılıp, aynı işkenceye maruz kalmasını dilediğim bir adet cani..!
  • allah belanı versin!

sen nasıl bir şerefsiz kaşarsın adi kadın! sürüm sürüm sürün inşallah, burnundan fitir fitir gelsin o hayvana ettiğin eziyet, bu nedir ya? ifşaya sosyal lince karşıyım ama bu kadın sosyal medyada linç edilir arkadaş, kim olduğunun tez zamanda deşifre edilmesini ve en ağır biçimde cezalandırılmasını umarım.
  • ya siz ne ara böyle delirdiniz. ne zaman insanlığınızı kaybettiniz. göz yaşları içinde izledim. dünya gerçekten hassas kalpler için cehennem oldu.
  • amına koydumunun orospusu
  • nerede bu kadin adresi belli mi? kim bu kadin adresini versinler gidip kendim alacagim o kopegi. bilen varsa harekete gecilsin. yurtdisindan gelmeye hazirim. o kopege kim bilir evin icinde neler yapiyor. bilen varsa lutfen hrekete gecelim.
  • insafı, yüreği, acıma duygusu olmayan insanımsı. yanarım yanarım da bu kadını biri eşi olarak seviyor veya sevmişse yanarım. biri anne diye sesleniyorsa ona yanarım. biri kızım diyorsa ona yanarım. he bu hale gelmesinde zaten kesin kızım diyen rol oynuyordur ama olsun.
  • bir adet parazitin hayvana işkence etmesi olayı. neyse ki köpek kurtarılmış. olayın yaşandığı yer ise iran gibi duruyor. link
  • olay ıran'da olmus ( kadinin giyimi ile ilgili detaylara hakim degilim ) ve kopek sahiplendirilmis. ancak kadının adı nedir ceza almis midir vs bilmiyorum bilen beri gelsin.

edit: hayvancagizin kadından alindigina dair kaynak: https://www.instagram.com/…rji/?igshid=d1maovoxpo7r
  • sayfanın birkaç üstteki gönderisinde, o vicdansız şıllığın elinden alındığı, güvenli bir yerde olduğu bilgisi var.

kaynak

ama o başka canlılara da zarar verme potansiyeli olan haysiyetsiz kadın hala rahatça geziyor.

kaynak verdiğim instagram postuna göre, araç plakalarına ve konuşulan dile de bakılacak olursa olay türkiye'de değil.
  • insanın içinden aynısını kadına yapmak geliyor.
hesabın var mı? giriş yap