şükela:  tümü | bugün
  • sge: "köpeği ezip köpeğe korktun mu diye bağıran bmw'li çomar" olması gereken başlık. anlatım bozukluğunun kusuruna bakmayın, yaradılış bozukluklarına bakabilirsiniz.

birazdan cuma'ya gidecek, whatsapp'tan resimli cuma mesajı atan tipe en iyi örnektir.
    cuma sonrası leş müziklerini açıp aracına binip yaptıkları kentsel dönüşüm apartmanlarının bir katına kız atmak için scope'dan görüntü açıp 40 takla atacak, akp dönemi zengini anadolu çomarıdır.

olay dün, en pis şehirlerden hayvanî derecede göç almış, türkiye'nin en leş ilçelerinden birinin* en kurtarılmış sahil kasabalarından birinde* gerçekleşmiştir.

hani şu sık kullanılan müteahhit bmw'lerinden birine binmiş, hangi siyasi görüşe mensup olduğu belli, orospu evladının tekidir.
    5. katta olmasam inip ağzını burnunu kırmak farz.
    ezdiği köpeğe bağırarak söylediği lafı duyduktan sonra, işte ilk defa bir tabancam olsun istedim. kendisini değil, en değer verdiği şeyi, aracını vurmak için.

allah kimseyi sonradan görme orospu evladı olarak yaratmasın. orospuluğun bile bir şerefi vardır zira.
  • fakat güzel başlık ve yazıdır.
  • daha bir saat geçmemiştir (bkz: sokak köpeğini canlıyken çöp arabasında preslemek) başlığına yazdım. bu insanlarda vicdan yok mu diye?
    bunu yapan herkesin allah gerçekten belasını bir şekilde verir umarım.
  • korkmustur.
    maksat comar aydinlansin bu bilgi ile.