şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendisine takacaktır, sakin.
  • küfrü hakeder. hakeder çünkü köpegi beş para etmezlerin hedefi haline getirir.
  • zamanında gecenin kör vaktinde, saldığı itinin baldırımdan kapması hasebiyle, o itine ağız burun, kafa göz, allah ne verdiyse dalmamdan mütevellit, hayvan hakları diye bik bik öten şerefsizdir. biz de insanız lan yavşak.
  • insanların korkmasına bir de gülüyorsa yeryüzündeki en kaliteli orospu çocuklarındandır.
  • hayvan düşmanı faşist dangalakların ağzına düşürdüğü için köpeğinin kendisine hırlaması gereken düşüncesizdir.
  • sülalesini siktiğimin has orospu evladıdır.
  • 2013 senesine geldiğimiz şu günlerde hayvan düşmanı gerizekalıların küfürbazlığına maruz kalmış kişidir. sağda solda hayvanlara eziyet edilen videoları paylaşıp beğenen bu dallamalardan kurtulmak için pitbull desteği rica ediyorum. sözlükte cemaatçiler var, sözlükte pkk sempatizanları var, sözlükte hayvan düşmanı dallamalar da var.
  • öğrencilik yıllarımda bazı o. çocuklarının yolda üzerimize salmaları ve sonunda kahkahalar da gülmeleri neticesinde; ne insan ne hayvan seviyorumlan diyerek ikisine de kitaplarla dalmışlığım vardır.
    onun amk ben.
  • rahatlamak için hayali mermileri havalarda uçuşturan ergenleri başlığına toplayan sorumsuzdur. eskiden gençler rahatlamak için başka şeyler yaparlardı. şimdi mafyacılık oynuyorlar. ha yanlışlıkla bana denk gelin de o mermileri nerenize sokuyorum görün.