• pitbul vahşeti benzeri haberlerden kurtulmak isteyenlerin yapması gereken şey. hani "çok korkuyoruz, köpekler vahşi, insanlara saldırıyor" diyen arkadaşlar. bu oçler yüzünden saldırıyorlar işte. sokaktakiler de bunlar yüzünden saldırıyor merak etme. çünkü onların karşısına sık sık bu dövüşkenler çıkıyor. bu köpeklerin bu insansılardan alınması lazım zira onların elinde o köpek cidden silah. bence bu durum hayvana işkence kapsamına giriyor. artık ciddi yasalar çıkmalı bu konuda.
  • bu vidyoda ortalikta dolasan takim elbiseli denyo, 'bah hele bah abi soyle biyanna dur dah vurushmayi falan iyice alah' diyen denyo, iste onun idam edilmesi gerek. zira vidyoda beliren o kirolarin hepsinin bir bir idam edilmesi gerek. bunda acinacak bir sey yok. boylesi koruma icgudusu, calisma disiplini olan bu kopek turunu bu hale getiren insanin insanligindan suphe duyuyorum zaten. ne yaparsak yapalim bu zihniyetsizler her zaman karsimiza cikacak. insallah seni yesin lan o kopek bir gun. it herifler.
  • ya bu köpekler harbiden ne kadar sadık ya dövüşmeyi bırakıpta kendini dövüştüren orospu çoçuğu sahibine saldırmıyor ah ulan ah o iki kopek kavgayı bırakıp size dalsa bi gram üzülürsem namerdim.
  • iktidarsız erkeklerin deneyimleyemedikleri cinsel fantezilerini sahip oldukları zavallı hayvanlar üzerinden tatmin etme çabası olarak gördüğüm köpek dövüştürme iğrençliğinin azalarak bitmesi adına destekleyeceğim girişimdir.

sadece köpek dövüşleri değil; hayvanlar üzerinden yapılan bu tarz tüm iğrenç tatmin eylemlerinin ifşa edilmesi gerekiyor.
  • ifsa hic sanmiyorum ki ise yarasin. ama surada hayvan gruplarina gore neler yapmamiz ve nerelere sikayetci olmamiz gerektigiyle ilgili faydali bilgiler var. bu arada ben de bir kez denk geldim bu pislige, gupegunduz ve acik bir alandi kopeklerin dovusturuldugu alan. belediyeyi aradigimda durumu polise ihbar etmem gerektigini soylemislerdi. polis geldi ama bu serefsizler coktan gitmisti. her neyse su sayfada kimi nereye sikayet etmemiz gerektigi yaziyor. onun otesinde bu ilkel canlilari ifsa etsek de bir ise yaramaz. gerci hicbir sikayet zaten bu ulkede bir ise yaramiyor ama, yine de:

http://www.haytap.org/index.php/ozel-dosyalar/
  • deve ve boğa güreşleriyle bir tutulması tamamen saçmalık olan ifşa kampanyası, deve ve boğa güreşlerinde hayvanlar güçlerini karşılaştırır zarar görmezler, horoz ve köpek güreşinde ise hayatlarını kaybedebilirler sakat kalabilirler. oldu olacak yağlı güreşlere de karşı çıkın.
  • yaptırım olmadıkça ifşa etsek ne olur? gurur duyar bu herifler onla da.

en güzeli onları kapatacaksın kafese, ölümüne dövüş. . sağ çıkan kazanıyor. ama yapamazsın, yasa onları adam yerine koyup sana ceza verir.
  • köpek dövüşü olduğunu bile bilmesem de yürekten desteklediğim kampanya.

ayrıca silah diye döve döve yetiştirdiği köpeğini sokaktaki gariban çomarlarla kedilerin üzerine salan reziller için de bir kanun maddesi gerekiyor.

ve hepsinin üstüne, bizim mahallede kimse tasma kanununa uymuyor.
  • yıldıray baştürk adında süzme bir orospu evladını lütfen şikayet edelim.

gönderiye rastgele denk geldim, sinirden elim ayağım titredi.

https://www.facebook.com/….52/posts/646493392409109

ayrıca bu şikayetleri değerlendirmeyen, görmeyen, görmemezlikten gelen ne kadar yetkili varsa anasını sikeyim.
hesabın var mı? giriş yap