• yine genellemelerle karşı karşıya kalmıştır.

kıyafetimin içine koyardım da gezerdik yavrumla. kocaman kopekler yüzünden rahat rahat yürüyemezdi canımın içi.

köpegimi çalan allahın belalari size beddualarim var sık sık dillendirdigim.
  • "şafi mezhebinin alimlerinin fıkhi görüşlerine göre köpek necis bir hayvandır. bu nedenle haram görülmüştür. tabi ki bu çok değerli alimlerimizi bu karara vardıran bir çok gerekçe vardır. bunların başında bu konu ile alakalı olan hadis i şeriflerdir."

köpek
    türbanlı
    köpek
    türbanlı
    köpek
    türbanlı

köpekler mi daha necis, yoksa türbanlılar mı?

extradan ; (bkz: başlıkları alt alta okumak)
  • (bkz: helal)dir . şükelaaaaa.....
  • evin içinde köpek beslemek haramdır.
  • tanga giyen türbanlıdır.
  • haşema giyen dansöz, donsuz gezen imam, camiye giden ayyaş, rakı içen müftü..
    hatırlayamadığım daha saçma sapan başlık var ise doldurun gerisini. bırakın insanların yakasını..
  • eğer hayvan sever ise, dünyalar tatlısı bir insandır.
    7,5 senedir bir kedim var, bu sebeple her yıl en az 3 kere yolum veterinere düşüyor.
    orada ne harika insanlar gördüm. bunlardan biri, bacağında neden oluştuğu belirsiz büyük bir kesik olan kocaman bir sokak köpeğini veterinere getirmiş tesettürlü bir genç kadındı. ben de kendimi hayvan sever olarak tanımlarım ama açıkçası o irilikteki yaralı bir köpeğe yardım etmeye çalışmayı göze alamazdım.
    her zaman yaralı sokak hayvanlarına yardım eden insanların yeryüzündeki kanatsız melekler olduğunu düşünürüm.
    şimdi elbette ön yargılarınızdan kurtulun vaazı vermeyeceğim, çünkü ben de ön yargılarımın kölesi bir kimseyim.
    sadece bu da böyle bir anım işte.
  • hayatımda hiç görmediğim insan
  • geçenler de 60 'lı yaşlarda tesettürlü bir teyze görmüştüm,elinde tasma ucunda da pitbull teriyeri vardı. sanırım 1-2 yaşlarında.

bir kaç ay önce de başka tesettürlü bir kadın ismini unuttuğum yine teriyer cinsi köpekle dolaşıyordu.

hayvan sevgisi bu azizim.ama ben o pitbull dolaştıran teyzeme hayran kaldım. len doberman beslemiş adamım,yüzümde istemsiz mutluluk patlaması yaşattı teyzam..
  • son zamanlarda sayıları artmıştır. tabi günümüzde türban takmak birçok kapıyı açtığı için türbanı aslında özümsemeyen türbanlılardır onlar daha çok.
hesabın var mı? giriş yap