*

şükela:  tümü | bugün
 • yurtdisinda tatile cikarken, ya da evden tasinirken ya da acil isiniz ciktiginda birakabilceiniz super konforlu oteller. yemekleri, sulari, sabah aksam yuruyusleri saglaniyor, istek uzerine atla hopla zipla topla eylemleri pekistiriliyor. emin olun kopek sizden cok egleniyor.
 • evcil hayvan sahiplerinin bir süreligine sehir disina cikma zorunlulugu yasadigi dönemlerde basvurduklari bir adrestir.
  ese, dosta, arkadasa yük olmasin diye köpeklerini birakmak zorunda kaldiklari bir mekandir. 2 metrekarelik kafesler yerine suit oda tabir edilen maksimum 6 metrekareye kadar odalar genelde tercih nedenidir.

  gittiginiz zaman size öyle güzel bir tablo cizerler ki, köpeginize neredeyse sizin kadar iyi bakacaklarini zannedersiniz. odalar piril piril, hersey eksiksiz görünmektedir. söylediklerine göre sabah yürüyüsleri, mama saatleri, aksam kosulari asla ve asla aksatilmayacaktir. zaten deneyimli bir veteriner konrolünde olacagi icin gözünüzün arkanizda kalmasi icin hic bir neden yoktur. özlemek disinda... hatta henüz siz ordayken tüm görevliler dört gözle sizin köpeginizi bekliyormus gibi davranip muhtesem bir sevgi gösterisiyle icinizi rahatlatirlar.

  ancak 1 hafta sonunda döndügünüzde köpeginizin taninmayacak hale geldigini iciniz parcalanarak görebilirsiniz. gözler kizarmis, les gibi kokmus üstüne üstlük bir de bagirsaklarini bozmus olabilir. yapilan aciklama ise "cok duygusal bir hayvan, sizi özledi bu hale geldi"den baska bir sey olmayacaktir. (bkz: parasiyla rezil olmak)
 • köpek otelleri artık eskisi gibi değil.
  bir kere kafese mahkum etmiyorsun köpeğini, çünkü artık sürekli eğitimli köpek bakım görevlileri eşliğinde oynayan köpekler sadece mama yemek ve geceleri uyumak için kafeslerine değil odalarına giriyorlar. dolayısıyla belli bir süre köpek otelinde kalan köpekler tanınmayacak hale gelmek şöyle dursun mutlu mutlu sahiplerinin yanına dönüyorlar.
  ama dikkat; böyle bir köpek oteli arıyorsanız otelin köpek cemiyeti standartlarında kurulmuş olduğunu gösteren kalite belgesine sahip olmasını ön koşul olarak listenize ekleyin.
 • köpek oteli, köpeklerin enerjilerini atabileceği sağlıklı besleneceği, kötü muameleye maruz kalmayacağı, dövülmek yerine sevileceği mekanlar olmalıdır.
 • köpek oteli, köpeğiniz eve geldiğinde kalmış olduğu oteli özlüyor ve bunu bir şekilde belli ediyorsa, doğru dürüst bir köpek otelidir.
 • köpek otelleri, gün içerisinde bir kafese tıkılıp günde iki kere çiş-kakaya çıkartılan, köpeklerde psikolojik sorunlar üreten mahpushaneler olmaktan arındırılmalıdır.
 • köpek otelleri, "mutlu köpek yorgun köpektir" sloganını yeterince uygulayabilen oteller olunca, işte o zaman köpeğimi bırakabileceğim oteller olmuş olacaktır.
 • köpek otelleri neden acaba köpek cemiyetine kayıtlı olamıyorlar ?
 • köpek cemiyetine kayıtlı bir tek otel var: mutlu köpek oteli
 • müjde : tatil sepeti nokta com da iki adet köpek oteli var ... haberiniz var mı?
hesabın var mı? giriş yap