1. içeriğindeki diğer köpekleri s.kenler ifadesi; köpek s.kmenin köyde rutin davranış olduğunu gösterdiğinden sosyolojik anlamda değerini arttırdığı haber...

  ekleme: kuduz hayvan sakin olmaz heralde değil mi, nasıl bir yöntem izledilerse artık... elbette allah belasını versin böyle sapkın zihniyetin.
 2. geberselerdi zerre üzülmeyeceğim insan !lardır... geberdiler mi bilmiyorum gerçi...
 3. yanlış teşhis edilmişlerdir. elemanlar hayvancağıza bulaşmadan önce zaten kudurmuşlar. köpekcağız da bunlardan kapmıştır.
 4. kuduz'un cinsel yolla bulaşıp bulaşmadığını merak ettiren hadisenin kahramanları. ısırmış olmasın hayvan... bu arada afişe etmek gibi olmasın ama işte o köy;

  http://www.kosektas.net/

  sanıyorum şu şiir ya da şarkı- herneyse artık- bu köpek için yazılmıştır.

  dağdan inen taşına,
  süt damında pişen aşına,
  kimseler söndüremez,
  yandı gönül aşkına.

  http://tr.wikipedia.org/wiki/köşektaş,_hacıbektaş
 5. kerhanelerin kapatılmaya başlamasının sonuçlarından biridir.
 6. ben de rastladım böyle bir şeye ve tanıya 'köpekle şüpheli temas' girmiştik.:))bu şekilde yaklaşık 50-60 kişiye kuduz aşısı yapıldı.yani çok eskilere gitmenize gerek yok sene 2008 idi.köpeğe sigarasını içirip sonra tekrardan aynı sigarayı içene kadar neler vardı.tanrı kimseyi yoklukla sınamasın her türlü..
 7. şimdi kuduzun cinsel yolla bulaşıp bulaşmadığını merak edenler olmuş. bulaşmıyorsa bile inşallah bu kudurmuşlara bulaşmıştır. köpek cinsel ilişki esnasında bunları ısırmamıştır ama bunlar köpeği ısırmış olabilirler.

  dünyada köpek siken kaç millet var acaba? köpek yiyenlere laf ederler bir de.

  (bkz: kırkından sonra azanı teneşir paklar)
 8. tarafsız habercilikte beyin yakan sınıra ulaşmış gazete haberidir. takdir edilesidir. alt metinde bu kişileri aşağılayıcı veya eleştirici ifade bulunmamaktadır.

köpek sikip kuduz olan 18 genç hakkında bilgi verin