• bölgelerinden geçmek zorunda kaldığım köpeklerin agresif tavırları ve üzerime gelmeleri sonucunda birkaç kez deneyimlediğim acı gerçek.

kim uydurmuş ki köpeğe hoşt demeyi? havlayan köpeğe diyorsun sklemiyor, susmuyor da. üzerine gelene söylesen zaten umurunda değil. harry potter büyüsü değil ki bu dediğin anda hayvan curselenip kendini güvenceye alasın. çok saçma. denme amacını bi türlü çözemedim.

pitbull'a hoşt lan dediğini düşünsene. "tamam abi madem hoşt, ben gideyim müsaadenle", "ha hoştsa tamam pekala görüşürüz", "neyy? hoşt mu? allah cezanı vermesin hani söylemeyecektik şöyle sözler? gidiyorum lan ben", "hoşt mu? ayy ben gülerim :ddd", "hoştlandım!" demez kanımca.
  • beni bisikletle giderken kovaladılar. önümüze park geldi. parkın etrafından dolaşıyorum ben onlar parkın içinden kestirmeden önümü kestiler. en son bıraktım pedalı falan pes ettim.
  • aslında içten içe hoştlarına gitmesindendir.
  • kibar söylenmesinden kaynaklanmaktadır. "ğhhoğğştttt ulan it" deyince uğraşmayayım ben bununla deyip gitmektedirler.
  • (bkz: yine gönlüm hoşt deyir)

şair burada ayran gönüllü olmasına sitem ediyor.
  • tıbız diyeceksin ozaman giderler.
  • köpeklerin prefrontal korteksine bağlı sql sunucu hatasından kaynaklanır. eğer iki sorgu arasında “ıntersect”, “except” veya “union” gibi bir işlem yapmaya çalışırken “the ntext data type cannot be selected as dıstınct because it is not comparable” şeklinde bir hata alırsanız “ntext” tipindeki alanınızı “cast” veya “convert” gibi bir metod kullanarak “nvarchar” gibi başka bir tipe çevirmeyi deneyin. problemi çözebilir, bilginize...
    lan tabi ki kafa buluyorum, çözümü şöyle...

while( (a && b ) != hoşt ) {
    cout << "iki sayi giriniz( cikis icin hoşt giriniz) ";
    cin >> a >> b;
    sayi( a, b ) ;
    }
    not: kullanıcı hoşt ( git köpek kardeş, ctrl-k(win), ctrl-d(linux) ) girmediği sürece döngü devam eder.
  • ujtt derseniz giderler.

denenmiştir.
  • bazı çomarlarla deneyimlenen.
hesabın var mı? giriş yap