şükela:  tümü | bugün
  • isviçreli bilim adamlarının yeni tespitidir. karaköy hippi ahalisinin bu konudan haberi olur da işid sakalları kesilir mi bilmem ama artık yetti gibi sanki ha?
  • isviçreli bilimadamlarının yaptığı bir araştırmaya göre en çok araştırmayı isviçreli bilimadamları yapıyormuş.
  • isviçreli bilimadamlarına sakallarımı süreyim ben bu nasıl saçma bi araştırma.

tanım: isviçreli bilimadamlarının saçma araştırması.
  • katıldığım bir önerme. bu sakal modasını hangi tembel uyuz çıkardıysa ona selam söylüyorum. yakışan da, yakışmayan da pis sakallarıyla ortalıkta geziniyor.

not: köse değilim, gayet gür sakalım var. ama sakal ve bıyıktan nefret ederim. ayrıca kıl da keramet olsa götte çıkmazdı.
  • belki bu vesileyle sakallilar sakal bakim ve temizlik urunleri kullanmaya baslar.
    uluorta heryerde fosur fosur sakalini kasiyip etrafa kepek, kil, deri sacan sakallilar, hart hart kasinan kopekten daha tiksindirici. bunu farketmek icin bilimsel arastirmaya gerek var miydi bilemedim.
  • önce bir içeriği okuyun:

" isviçreli bilim insanları, erkeklerin sakalında bulunan bakteriler köpekte bulunan bakterilerden daha fazla olduğunu buldu. "

adamlar 18 erkeğin sakallarından ve 30 köpeğin boynundan numune alıp araştırıyor.
    erkek sakalındaki bakteri oranı köpeğe oranla daha fazla. bu yüzden köpeklerdeki tüyler erkeğe oranla daha temiz.
  • yerinde bir araştırma olmuş..
  • affedersiniz ama yapacağınız genelleme sikeyim sayın bilim adamları.
    bilim adamı olmuşsunuz ama böyle salakça genellemeler yapmayı öğrenememişsiniz.
  • bir tane isvicreli bilimadamı da, sakal antimikrobiktir, mikroplara filtrasyon yapar iyidir, hojdır demişti ama.