şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pitbull haberiyle aynı ana denk gelmesini istediğim için açtığım başlıktır. pitbull gibi bir canavara kızıp, golden gibi insan delisi, sevgi kurabiyesi, dostluk abidesi minik kuşların harcanması büyük haksızlık olur. golden'lar ve birçok köpek türü can almaz, can kurtarırlar, gerekirse verirler. gözü dönmüş fabrika malı pitbull'a kızıp, insandan her koşulda daha sevgi dolu bu şahane yaratıkların harcanmasına katlanamayız.
 • evciller arasında en güzeli (bkz: kedi),

  en cana yakını (bkz: köpek)

  doğrusu budur profesör

  edit: alt komşu bana ayar olmuş. zevkler ve renkler her insana göre değişir. kedi başlıklarının altına da köpek yazan sensin değil mi? tamam işte sonunda buldum seni.

  iki canlıdan da iki cinsle geçinip gidiyorum. yıllardır..

  (bkz: kapak)
 • hayvanları a'dan z'ye seviyorum ama köpek ile ilgili başlık altına gelip de "bkz:kedi" yazan tipe de ayrıca ayar oluyorum.

  neyse, köpekler kuşkusuz ki fani dünyanın en güzel canlılarıdır. götünü yediklerim. hele o kuyruk sileceğin son seviyesindeki gibi sallanmıyor mu, anlayamazsınız..

  edit: üst komşuma gelsin; yazarlık mazim boyunca hiçbir kedi başlığına entry girmedim kuzum. totondan element uydurma rica ediyorum. ayrıca; gözlerinden de öpüyorum.

  edit 2: girmişim.. #69969723
 • tardigrad (su ayısı) görmemiş insan beyanıdır.
  yine de tüm canlılar güzeldir.
 • güzelce bir ısırsınlar da öyle gel.
 • (bkz: #77754815)

  ya abi siz bir yargıya varırken nasıl bir uslamlama yapıyorsunuz? sanki bu ırk anasının karnından saldıracak insan arayarak çıkıyor. pitbull dediğin köpeği edinen dalyaraklar kurdele takıp, göbeklerini gıdıklamıyor bu hayvanların. sorunlu musunuz nedir anlamadım ki. bir sorun "bu hayvanlar nasıl bu hale geliyor" diye. hâlâ hedef gösteriyorlar hayvanı ya. ulan bu kafayla bakacaksak insanın bin kere türünü kurutmak lazım. bir de aklınızca iyi bir şey yaptığınızı sanarak iş yapıyorsunuz ya çıldırıyorum. "golden'lar şöyle ama bunlar böyle bik bik." ben de sana bebeklerle falan oynaşan bin tane pitbull gösterebilirim ona bakarsan. eksik güdük, yalan yanlış söylemlerinizle neleri meşrulaştırıyorsunuz, insanları nasıl yönlendiriyorsunuz bir durup düşünün.

  edit: al sayın minyatür hitler, al;

  https://youtu.be/881503eb1co

  https://youtu.be/q8m9mx7_bbo

  https://youtu.be/czbietqwwyo

  https://youtu.be/3qk-blpg2ny

  https://youtu.be/3znxshpm_ny
 • katılıyorum kesinlikle .
 • at ‘dan daha güzel bir şey olabilir mi?
  bir de o köpekleri apartmanda besleyenler var inanılır gibi değil.
 • yer yüzündeki her canlı güzeldir. insan denen yaratık onlara ilişmediği sürece.
 • yanlış bir önermedir. köpek de diğer hayvanlar gibi çok şirin ve sempatiktir. yeryüzündeki en güzel canlı için
  (bkz: kedi)