şükela:  tümü | bugün
 • plajların kendi isteği doğrultusunda düzenlenmesini, elden geçirilmesini isteyen yazar beyanı.

  plajlarda güneş gözlüklü erkek de istemiyormuş kendileri. son başlıkları ve entryleri de hep tatil, yaz, güneş falan. ilginç. giriyi okumadım bile.

  iyi tatiller tamam.

  edit: içimde kalmasın; hayvan düşmanı yazar talebi.
 • sen gitmeyince olur.
 • köpekler ak ise katilacagim istek.

  (bkz: akit)
 • desteklediğim kampanya.
 • ben de çocuk istemiyorum mesela plajlarda. mümkün müdür?
  başka bir yere bıraksın insanlar çocuklarını, bakıcı tutsunlar vs. çünkü çocuklar çok gürültü yapıyor ve ses kirliliğine neden oluyor bence.
  ayrıca çocuk dediğiniz şey altına yapar, sıçar işer kusar, bence bunlar sağlığı tehdit eden şeyler. gelişigüzel işeyip sıçan, her an kusabilecek çocukları plajlarda istemiyoruz.
  çocuk kabul edilmeyen otellere git diyenler de rica ediyorum evcil hayvan kabul etmeyen özel plajı olan otellere gitsinler.

  not: bir kedi insanı.

  edit: şu yazdığımı ciddiye alıp çocukla gelmesin ne demek falan diyenler olmuş. ironi arkadaşım, ironi. bu dünyada insandan daha gürültücü ve pis bir canlı yok. bunu anlamanız için ironi.

  debe editi: eğer aranızda dokuz eylül öğrencisi olan veya orada tanıdığı olanlar varsa, o okulun; "deu iibf sosyal sorumluluk topluluğu" adında bir öğrenci topluluğu var. sokak hayvanları dahil ellerinden geldiğince herkese yardım etmeye çalışıyorlar. bilginiz olsun arkadaşlar..
 • akşama kadar denize girip, sonrasında hiç lavaboya gitmeyen insanları gördükten sonra köpek değil insanların denize girmemesi gerektiği taraftarıyım.

  yoksa denizde yaşayan hayvanlara göre köpek onlara en yakın cins,
  esas biz oraya ait değiliz.

  10 defa lavaboya gidiyorum , bakıyorum denizin içine giriyor hareketsiz duruyor, insanların olmadığı yerlerde yüzüyorum,yanıma bir köpek gelirse hiç rahatsız olmam, köpek toprağa çiş yapar en azından.

  sonra diyorlar sivilcem denizde geçiyor,tabii geçer o kadar idrarla yıkanan ciltte sivilce mi kalır.

  (kremlerin içinde kullanılan madeler)

  edi; köpek tüyü ise konu; insanların vücudunan dökülen kıvırcık kılların ağzımıza girmediğini düşünmek imkansız.
  millet godzilla gibi
 • köpeksiz değil.beyinsiz plajlar istemiyoruz.keşke plajlara girerken ufak bir ıq testi falan yapılsada diğer insanlarda ağzının tasıyla denizlere girebilse güneşlenebilse.bir köpek denizi plajı en fazla doğal yollardan kirletir ki bunu yapmayan insan çok azdır zaten.ama pis insanlar çöpünüzü püsürünüzü neyiniz varsa atabilirsiniz denizlere.ya da bir kısmınız sapık 2 bacak görmeye gelsin.hemen ufacık aklı başından gidiyor.belki aklı bile yoktur.peki bu tür insanlar (insan mı değil mi meçhul) sadece insana benzediği için girebilecek plajlara.fakat ona dokunmazsanız size dokunmayacak olan köpek giremeyecek.madem çok rahatsız oluyorsun alerjin falan var verirsin parayı özel bir plaja girersin ne köpek görürsün ne başka birşey.bu doğanın sadece insanlara ait olduğunu düşünmeyi bırakın hatta kendinizi kral/kraliçe sanmayı bırakın biraz.valla ne çekti şu hayvanlar sizden bi rahat bırakın hayvanları.
 • afyonlu katolik trol gey çıkıkçılar derneği başkanı gelmiş, hoşgelmiş.

  naber red?
 • belediye plajına çöreklenenlerin yakındığı şey. madem ayrıcalık istiyorsun bas parayı al kol gibi hizmeti