şükela:  tümü | bugün soru sor
  • köpeksiz sokaklar istiyoruz diye zırlayan ve yok vururum, zehirlerim diyen cengaverlerin deprem ve diğer doğal afetlerde arama kurtarma köpeklerince bulunup kurtarılmaması gerekliliğidir.
    burada atıp tutan bu kahraman kamiller yiyorsa verirler afad'a adres bilgilerini, telefonlarını. "kardesim ben köpeklerden nefret eden biriyim, onların öldürülmesi veya toplanıp barınak denen nazi kamplarına atılmasını istiyorum karşılığında depremde filan enkaz altında arama yapılırken eğitimli köpeklerce bulunup kurtarılma hakkımdan vazgeçiyorum."der. ama pembe götlülük neyi gerektirir? su katılmamış bir dönekliği değil mi?
    müslüman olmayanın, inanmayanın ödediği vergiyle diyanetin saltanat sürmesi ne kadar saçmaysa, köpek düşmanlarının depremde arama kurtarma köpekleri tarafından kurtarılması da o kadar abes.
    edit: resmen mal paratoneri olmuş başlık. ağlayın ağlayın. korkak sürüsü, yemiyor değil mi? çok da komik esprili biz istisyini, iliktrik, bozo sokok kopokloro mo bolocok asdfhjlşikhdasfhj...türcü faşistlik yaptığından bihaber eğitimli sokak köpeği yazmış moron.ay ne komik şeysin sen.
    bu tek haneli iq ile okudugunuzu anlamanızı beklemiyorum zaten. akşam akşam güldürdünüz.
  • köpeksiz sokaklar istemiyorum ancak sığırsız bir sözlük arzu ediyorum.
  • açık alanda elektrik akımı istemeyenlerin evine elektrik verilmemesi kadar dahiyane bir fikir.

aferim sana 1-c sınıfından baran.
  • bakın ne kadar hayvan severim yarışması sırasında kendini kaybedip "biz orospu çocuğuyduk" eşiğini aşan bir şahsın beyanı.
  • kopeklerin surekli iyi isler yaptigini soyleyemeyiz. link

ayrica insanlar yonlendirmese kopekler enkazdan baska insani durup dururken cikaricak sanki amk
  • daha zavallıca bir şey duymadım ben bu sözlükte.

enkaz altındakileri arayan köpekler sokak köpeği miymiş?

ulan bu ekşi ne hale geldi be... ne vasıfsızları doldurdunuz şuraya arkadaş. hiç utanmıyor musunuz?
  • olay köpek, kedi sevmemek değil. bu sokak hayvanları barınaklarda bulundurulmalı ve oradan sahiplendirilmelidir. herkes köpek, kedi sevmek zorunda değil. ben çok seviyorum elimde olsa bin tane yuva yaparım bu canlılara. ama benim gibi değil diye ölümü hak ediyor demek de düpedüz mallık.

t: fare, örümcek gibi canlıları görüp altına sıçacak insanların hayvansever görünme çabalarıyla başka canlıların canına kast etmesini savunan başlıktır.
  • mal değneği nedir, nasıl olunur. şair burada ben malım diye bağırıyor.
  • görünen o ki biz insanlar başka hiçbir türle yaşayamayız. çözümümüz ise onları yok etmek.