şükela:  tümü | bugün soru sor
3539 entry daha
  • bu sıralar evimin yakınlarında takılan anne bir köpek var. doğum yaptığı için doğal olarak son derece saldırgan. çok sayıda kedi besliyorum ve başlarına birşey geleceğinden endişe ediyorum. bir çözüme ihtiyaç var ama o köpeğin ölümünü içeren bir çözüm aklımın ucundan bile geçmedi ki bu evrimsel olarak bir canlının aklına gelebilecek en ilkel düşünce. sözlükte köpeklerin öldürülmesini savunan çok büyük bir kitle var (hatta artık bunların çoğunluk olduğunu düşünüyorum.).

iğrenç insanlarsınız. başka bir şey söyleyerek sizin seviyenize inmek istemiyorum.
  • ben istemiyorum ama isteyenlere saygı duyuyorum.

ancak köpeklerin itlaf edilmesini destekleyenler var. işte bu canilik. sokak hayvanlarına gereken ehemmiyeti göstermek devlet kurumlarının işi.
    hiçbir çözüm önerisi sunmayıp, hayvanları öldürme seçeneğini savunan kim varsa canidir.

dünya sadece insanların at koşturduğu yer değil. başka canlıların da yaşam hakkı var.
    bu yaşınızda sizlere vicdan sahibi olmayı öğretmeye çalışmak can sıkıcı doğrusu.
  • sokaksız köpekler istiyorum ben
  • köpeksiz sokaklar istiyorsan şurdan s*ktir git. umarım bir hayvana zarar vermezsin yok olana kadar. bir tane başlık göremedim ben, tecavüz istemiyoruz, çocuk istismarı istemiyoruz diye s*kilmek ahlakınızı bozmuyor zaten varsa yoksa canlılara zulüm, kadın, çocuk, hayvan farketmiyor.
    edit: gelen mesajardan anladığım kadarıyla durum vahim.
  • kesinlikle katıldığım durumdur. geri zekalı embesiller evinizde ne beslediğinize neyle yaşadığınıza karışıyor muyuz? sizde benim köpeksiz sokaklarda özgürce gezme isteğime karşılamazsınız. sizin ki nasıl bir fetişimse artık..
    insan sevmekten aciz tipler.. itler milletin çoluğunu çocuğunu parçalıyorlar. mesela bir sokak kenarında psikopatın teki tarafından deşildiniz. o vakit toplum hiç tepki vermesin.. psikopatta ortalıkta dolaşsın.. canlı hayatı bahane insanlara saygınız yok sizin.
  • iki ayaklı zalimleri bırakıp masum hayvanlara sarmaya başladınız yazık..
  • bende suriyelisiz ve kürtsüz sokaklar istiyorum nasıl olacak ?
  • dört ayaklı hayvanları bırakın da şimdi iki ayaklı yobaz hayvanları napıcaz onu düşünün.
  • köpeklerden önce siktirip gitmesi gerekenler önce bi siktirip gitsin.. (bkz: suriyeliler)
  • ataşehirde sokak köpekleri bebek arabasıyla yürüyen kadına saldırdı zar zor kadın kaçabildi, kimsede yetişemedi.bizde balkonda kalakaldık.

hayvan sevgisiyle gerizekalı olmayı karıştırıyor herkes.sokaklar köpeklerle mi dolsun , sahibi yoksa 10 güm sonra uyutulsun acısısız şekilde.
29 entry daha