• bende suriyelisiz ve kürtsüz sokaklar istiyorum nasıl olacak ?
  • dört ayaklı hayvanları bırakın da şimdi iki ayaklı yobaz hayvanları napıcaz onu düşünün.
  • bende bu düşüncedeki insanların olmadığı bir ülke istiyorum oluyor mu ? ııh.
  • poşetlerden alınan 25 kuruşun 5 kuruşu bu işe ayrılsın. barınaklar yapılsın. bu hayvanlara ( kedi - köpek ) layıkıyla bakılsın.
  • hayvan dusmani değilim ama barınaklarda daha iyi yaşarlar gibi
  • hayır sanki köpekler kışın soğukta,yazın sıcakta sokakta kalmaya çok meraklı..kusura bakmayın ama ekstrem durumlar olmadıkça (açlık,insanlar tarafından eziyet gören hayvanın kendini savunma iç güdüsüyle herkese aynı hareket etmesi vs. vs.) köpekler saldırgan değildir.evet bende sokakta görmek istemiyorum.çünkü üzülüyorum.tüm sokak hayvanlarina ait yer yapılmasını,devlete ödenen vergilerimizlede karınlarının doyurulmasıni,psikopat insanlardan hayvanlari korumak istiyorum.
  • iki ayaklı itler istemiyoruz haklısınız.
  • ‘biz de insansız sokak istiyoruz’dan öteye geçemeyen mallara laf anlatmaktan sıkıldık usandık. gören de köpeksiz sokak isteyenler, sokaklar tecavüzcülerle dolsun istiyor sanacak. onların bin kat allah belasını versin sokak köpeklerinden önce. bunun muadili bu mudur da her seferinde bunu söylüyorsunuz ruh hastaları. köpekler tehlike saçıyor, illa gelip size ya da sevdiğiniz(sizin herhangi bir insanı sevip ya da bir insan tarafından sevileceğinizi sanmıyorum) birine saldırınca mı uyanacaksınız bu sahte duyar zehirlenmesinden.
  • sokaklardan temizlenmesi gereken onca yozlaşmış ahlak yoksunu kimse varken köpeklere asla gelmeyecek ve gelmemeli.
  • bir siz akıllısınız. bu ülkenin köpeklerine kedilerine ve yaban hayvanlarına özgür yaşam hakkı istiyorum ulan!
hesabın var mı? giriş yap