• cider markasi, isvecli galiba, finlandiyada bulunuyor. cileklisi gayet guzel
  • armut cider'ı enfes olan isveç markası. içtiğim en güzel cider diyebilirim. diğeri için (bkz: ballmers).
  • türkiye piyasasına girmeye karar verip bir doğa harikası olan armutlu cider'larını sınırdan geçirdikleri vakit davul zurna ve horon ekibiyle karşılanması gereken marka. sahibi neden ısrarla bu olağanüstü içeceği türkiye'ye sokmamaktadır anlamak çok güç zira böylesine olağanüstü bir aromanın şifresini elinde bulunduran bir adamın ciddi paralar kırıp gerçekten köşeyi dönebileceği bir pazar burası.
  • armutlusu hayatımda tattığım en güzel şey olan cider markası. alkolün tadını almak mümkün değildir, kaç tane içilse sarhoş eder ya da eder mi bilemiyorum. türkiye'ye gelse milyonlarca alıp evimin bir odasını dolduracağım içki ayrıca.
  • bayrampaşa ikeada çok kısa süreliğine görünüp yok olmuştur, gizemli ve nazlı ciderdır. ikeaya baskı yapmak suretiyle tekrar piyasaya sürülmesini umuyorum.
  • 7.0% alkollu olan x-strong cesidi saka gibi olan cider markasi. al eve stokla, gun ortasinda ic o kadar tatli, o kadar gazoz niyetine. alkol tadi alma, var mi boyle bisey? var iste yapmis adamlar. yasasin isvec, yasasin systembolaget.*
  • bugün açılacak ankara ikea'da satılmasını dilediğim cider markası. armutlusunu yazın buzla, kışın sek olarak tüketebilir gazoz içer gibi sarhoş olabilir, sabah kalktığınızda ise ne baş ağrısı ne de... bi dakka, burası neresi lan?
  • böyle cider, meyveli bira vs. sevmeyen biri olarak beni kendine hayran bırakmış, baya bir çeşidi olan bira/cider/her neyse.
  • armutlu ciderları ne kadar iyiyse elmalı ciderları da bir o kadar kötü olan içecek markası. bir diğer kötü elmali cider için (bkz: bulmers)
hesabın var mı? giriş yap