şükela:  tümü | bugün
  • azılı öğretmen ve kadın düşmanı tez uçurulması dileği ile
  • yazdığı entrye karşılık olarak kendisine bir mesaj attığım yazar. o da bana cevap yazmış. yazdığı her şeyi önce kendisine söylemesini rica ediyorum. mesajları kapattığı için buradan bildirmek istedim. ayrıca 35 yaşında değilim. yazdığın her şey boşa gitti bu yüzden. içindeki nefreti çöz önce kendine dön. başkasına nefret kusmakla olmuyor.
  • okuduğunu anlamadan insanlara saçmasapan özel mesajlar atan bir hadsiz. bitmediniz bi türlü.
  • özelden bana küfredip mislini duyunca kuyruğu kıstırıp tabiri caizse s*ktr olup gitmiş yazarımsı.
  • özelden küfreden eşşeğin tekidir.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • ozelden ana avrat sovmus kisi. kisiye ozel kufurleri nedeniyle kendisinin ucurulmasini talep ediyorum.
  • bir yazar.sanırım zamanında öğretmen bir hanım kıçına tekmeyi basmış. beni tanımamasına rağmen özelden şahsıma bu kadar saydırmasının başka bir açıklaması olamaz.nick altından da ne olduğu belli.profesyonel bir yardım almasını tavsiye ediyorum.
  • iki üç entrisine baktığımda aslında herhangi bir küfür vs. olmamasına rağmen davranış bozukluğu olduğunu anladım tam bir konuda uyaracaktım ki özelden millete küfreden ruh hastası olduğunu öğrendim. kısa zaman da uçurulması dileğiyle.
  • keşke muhatap olmadan önce nick altını okusaydım. bana da bulaştı.

sözlüğün mesaj yoluyla pislik saçan çamurlarındanmış. aynı fikirde olmadığım için pisleşip nickimden kadın sanan ve hakaret eden bir abazan.

hiç düşünmeden engelleyin geçin
  • özel mesaj yoluyla beni ölümle tehdit eden şahıs.

şimdi sözlük yönetimi bu ölüm tehditini görmeyip özel mesaj ifşaasından bana ceza verebilir ama umrumda değil.