• azılı öğretmen ve kadın düşmanı tez uçurulması dileği ile
  • yazdığı entrye karşılık olarak kendisine bir mesaj attığım yazar. o da bana cevap yazmış. yazdığı her şeyi önce kendisine söylemesini rica ediyorum. mesajları kapattığı için buradan bildirmek istedim. ayrıca 35 yaşında değilim. yazdığın her şey boşa gitti bu yüzden. içindeki nefreti çöz önce kendine dön. başkasına nefret kusmakla olmuyor.
  • okuduğunu anlamadan insanlara saçmasapan özel mesajlar atan bir hadsiz. bitmediniz bi türlü.
  • özelden bana küfredip mislini duyunca kuyruğu kıstırıp tabiri caizse s*ktr olup gitmiş yazarımsı.
  • özelden küfreden eşşeğin tekidir.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • bir yazar.sanırım zamanında öğretmen bir hanım kıçına tekmeyi basmış. beni tanımamasına rağmen özelden şahsıma bu kadar saydırmasının başka bir açıklaması olamaz.nick altından da ne olduğu belli.profesyonel bir yardım almasını tavsiye ediyorum.
  • özel mesaj yoluyla beni ölümle tehdit eden şahıs.

şimdi sözlük yönetimi bu ölüm tehditini görmeyip özel mesaj ifşaasından bana ceza verebilir ama umrumda değil.
  • hırvatistan'ın zagreb'den sonraki en büyük tren istasyonuna sahip, macaristan sınırına yakın, orta ölçekli bir şehir.
  • 10 aylık kızımın "gebermesini" istediğini bana anneme ve eşime ettiği küfürlerle dolu bir özel mesaj yoluyla ileten, toplumdan acilen tecrit edilmesi gereken, çocuk düşmanı ve muhtemel çocuk istismarcısı insanlık müsveddesi.

sözlükten derhal uçurulması gerekiyor!
  • baya baya zararlı yazarımsı varlık. uçurulması şart. herkese küfürler ediyordur kesin diye başlığına baktım ki o da ne, küfür az bileymiş.

ayrıca bana ettiği küfürlerle ilgili bir dilekçe vereceğim yarın savcılığa, dijital imzalı görüntülerini aldık küfürlerin. birkaç aya "abi lütfen abi sicilime işleyecek abi" diye başlar ağlamaya.
hesabın var mı? giriş yap