şükela:  tümü | bugün
 • + haddini bil dallama, sen daha benim sictigim boksun!!
  - hayir selami, hayir. boyle tatli sozlerle gonlumu alamazsin...
 • bok yemenin latincesi.
 • - hakki abi, bush simdi de iran'a saldiracakmis.
  - yuh, bok yemenin arapcasi!
  - abi, orada savas cikacak, insanlar olecek diyorum, senin aklin fikrin hala bogazda!
 • bokla istigal etme hastaligi
 • insan yahut hayvan dışkısının çok kere kişisel eşya arasına koyulan paketler içinde saklanmasıdır. daha ziyade toplumdan izole şizofreniklerde ve şiddetli demans durumundaki yaşlılarda görülür. dışkının simgesel bir anlam taşıdığı bazı psikotik çocukların bunu ebeveynlerine bir armağan olarak verdikleri görülmüştür.
 • cinsel davranış sapmaları yani parafili dediğimiz nanenin boktan ibaret olanı...oeeh düşman başına mı diyim ne diyim , bi de bunun sidikli olanı için (bkz: ürophilia)
 • dışkıdan cinsel haz alma.
 • çocuklukta verilen tuvalet eğitiminde yapılabilecek bazı hataların ileride bu sapkınlığa yol açtığı düşünülür.
 • bok yeme hadisesidir. gümüş tabaklarda yenilmesine şahit olmak için pier paolo pasolini'nin 1975 yapımı salò o le 120 giornate di sodoma isimli filmi izlenebilir tabiki yeterince sağlam bir mideye sahipseniz.

  (bkz: 120 days of sodom)
  (bkz: marquis de sade)
  (bkz: salo o le 120 giornate di sodoma)
 • koprofili dışkıya odaklanılarak cinsel heyecan hissedilmesi durumdan ibaret olan bir parafilidir, genellikle bdsm ya da infantilizmle bağlantılıdır.

  alternatif terimler, bilimsel ve literatürsel bir terim olan skatolojiyle aynı kökü taşıyan, dışkı fetişizmi ve dışkı oyunudur.

  fekofili olarak da bilinen koprofili, "dışkıyla ilgili konuları hastalıklı şekilde çekici bulma ve bunlara (cinsel unsurlar içeren) ilgi duyma" anlamına gelen psikiyatrik bir terimdir.

  *koprofili, klinik olarak önemli derecede sıkıntı veya bozulmaya yol açan parafilik fantezi, davranış ya da nesnelerle karakterizedir. bu durum, zorunluluk gibi hissedilebilir, cinsel işlev bozukluğuna yol açabilir, razı olmayan bireylerin katılımının gerekli görülmesine neden olabilir ve yasal sorunlara yol açabilir.

  *koprofilinin nedeni dışkı yapan birinin görüntüsü ve sesini de içerebilir.
  dışkı yemekten cinsel heyecan duymak çok zararlı bir aktivite olabilir, hepatit koprofilinin bir belirtisi olabilir.

  *koprofiliyi tedavi etmek için, muhtemelen ürolagni ve ürofili için kullanılan su sporları hüsnü tabirinden esinlenilerek türetilen sert spor aktivitelerinden kaçınmalısınız.

  *koprofili, sürekli dışkı yapma ve dışkıyla ilgili şakalar yapmak, dışkı ya da kirli çamaşırlar saklamak, dışkıyla ilgili fanteziler kurmak, dışkılama sırasında cinsel haz duymak ve bazı şizofrenik hastalarda duvarları ya da başka nesneleri dışkıya bulamak gibi tepkilerle ifade edilebilir