şükela:  tümü | bugün
 • kesinlikle tasvip etmemekle birlikte (eğer olmuşsa),

  tank topu ile ikiye bölünen, uçak bombasıyla ölen, helikopter 12,7mm topuyla paramparça olan insanların ne yapmasını bekliyorsunuz? izleyin

  ölen askere ve herkese üzgünüm. ama bu kadar iğrençliğe rağmen, bu kadar pisliğe rağmen, ve tüm bu olanların sebebi olmalarına rağmen.... bu fetöcülerin gerek türkiye'de, gerek ise ingilizce propaganda yapmaya devam etmelerini hayret ve dehşetle izliyorum. hayvanlar dahi sizden yücedir. cehennem diye bir yer olsaydı bile size az gelirdi...
 • şöyle götünün üzerinde oturup mal mal konuşan adamlara tilt olduğum kadar hiçbir şeye tilt olmuyorum.

  kafası kesilen görüntüsünü geçtim, tankla ateş edilip ikiye bölünen adam var orada, keskin nişancı tarafından vurulan adamlar var, yaylım ateşinde ölen bi sürü adam var, 9 saat boyunca ateş altında kalan binlerce kişi var.

  sen eğer bu tarz olaylara katılmış olsaydın gezi olur başka bir şey olur; o sırada orada olanları azıcık anlayabilirdin. olmadığın çok belli ki mal mal konuşuyorsun. kitleler içinde biriken siniri, kini, öfkeyi sen götünün üzerinde oturup anlayamazsın, anlasaydın böyle bir şey düşünmezdin. seni empatisizliğinle başbaşa bırakıyorum.
 • gerçekten oturduğu yerden mal mal konuşan insanlara katlanamıyorum. karşılaştırma yapmak zorunda kaldığım için yapıyorum. gezide ölen polislere de aynı hassasiyeti takındınız mı acaba? orada da bir sürü sivil yine polis şiddetiyle öldü. aynı sivil de polisi öldürdü.

  (bkz: gezi de ölen polisi kimsenin hatırlamaması)

  öperim.

  edit: tam yazalım kuyruğa basmışım. gezi parkı sürecinde bir polis adana'da eylemcileri kovalarken inşaat halindeki bir köprüden düştü ve öldü.
 • ilginç bir şekilde tüm kaynaklarda -teslim olma anının- sadece başlangıç bölümü servis edilmektedir. daha fazlasının çekilmemiş olması imkansız olduğu gibi muhtemelen linç görüntülerini içerdiği için saklanmaktadır. gizlenen görüntüler olduğu sürece "öyle bir şey olmadı" veya aksi yöndeki beyanatlara şüphe ile yaklaşmama sebep olan detaydır bu kırpılmış görüntüler. yayınlansın da ne olmuş ne olmamış hep beraber görelim dediğimdir ayrıca.

  atv veya bbc
 • geçeği eğip büküp ne elde edeceksiniz, gerçek olması ihtimali bu kadar rahatsız ediyorsa, sıkışınca ama onlar da halka ateş etti, onca insanı katletti, bunu hakettiler şeklinde haklılaştırma çabanız ne? videoda 4 tanesini öldürdük diyerek cesede doğru koştutan adam kafanızdaki hikayenin neresinde? iki kademeli "ya...ya" kalıbı ile çalışan kafa ile gerçeği ıskalamama imkanı var mı? bizden değilse fetullahçıdır seviyesinden yukarıya çıkabilecek misiniz?

  yemin olsun bıktımediti:

  hırsızın parasını çalarsan hırsız olursun, katili öldürürsen katil, bu kadar basit.

  nefs-i müdafa? he canım, nefs-i müdafa, teslim olmuş/alınmış birine karşı, geç o işi.

  ama onlar silahsız.. canim dur, o "katil" ok, teslim olduktan/alındıktan sonra onu öldürdün, sen de "katil"sin.

  burada ya da başka bir yerde darbeci ile çatışırken asker öldüren askere ya da polise katil diyen kimse gördün mü? ben görmedim, şayet sen görürsen söyle ona kendisi katıksız mal.

  bana sırf gerçeği ve adaleti eğip bükmeden istiyorum diye fetocu/fetöcü/fethullahçı yaftası yapıştıranlar da siktirsin gitsin.

  iddia edilen sensin editi: (bkz: #62085633)
 • lan adamın boğazını kesmişler işte amk. mal mısınız lan siz. videoyu izleyip hala neyin bahanesini sunuyorsunuz amk. adamın boğazdan oluk oluk kan akıyor. bir adam dehşete düşmüş naaptınız lan siz diyor.

  adamı direk silahla falan öldürseler dersin ki tankla milletin ezildiği bir ortamda bir anlık öfke patlamasıyla vurmuşlar falan. hani yine normal insanın yapacağı iş değil de olabilir dersin. boğaz kesmek nedir amk ışidlileri. insan değilsiniz. bu adamları demokrasi neferi olarak gören herkesin aq. adam açık açık diyor demokrasi umrumda değil, islam için çıktım. ha gerçekten darbeye karşı bir şeyleri engellemek için çıkan yok mu var tabi ki. onları tenzih ederim. o insanlar böyle bir vahşete girişmez zaten.
 • boğazı kesilmiş asker falan barındırmayan, bu yüzden dezenformasyon içeren başlık olarak adlandırılması gereken videodur.

  halka ateş açan, tank ile üzerinden geçen veya sniper ile vuran orospu çocuklarını yakalayıp halkın meydan dayağı atmasını, gözaltına alınıp hakettiklerinden kat ve kat az muamele edilmelerini içeren görüntülerdir. tüm bunları yapan asker bozuntularına nasıl davranılmasını bekliyordunuz? bir de gelip böyle başlıklar açarak mazlumu oynatıyorsunuz. tivitleri yayan da birlemiş milletlere itelemiş görüntüleri, biraz da askerilerin yaptıklarını içeren video gönderseydi amk..

  edit: başlık olması gerektiği üzere "iddia edilen" olarak değiştirildi..
 • fetöcülerin ve darbesevici muhalif güruhun kabataş'ıdır. eğri oturup doğru konuşalım. bu askerin kafasının kesildiğine dair en ufak bir kanıt bile yok. kılıştarı bile kandırdınız amk.

  kaldı ki üzerine top atılmış, kantır sıtrayk oynar gibi sınaypır eliyle katledilmiş insanlar dururken ortaya çıkıp omo oskoron kofoso kosoldo derseniz bu sizin darbeci bir fetoş sempatizanı pezevenk olduğunuza işaret eder. evet.
 • hadi nurşen mazıcıyı kötüleyenler/kovanlar bunu da açıklayın
 • üniforma giydirdiği üyelerine, silahsız halka ateş açtırabilen fetö 'nün...

  götü boklu, kumaş pantolonlu abilerini halkın arasına salıp, askerlere şiddet uygulatmaması ve provoke etmemesi için ...

  bir sebep söyleyebilecek var mı?