şükela:  tümü | bugün
 • dokuzuncu nesil sabirtasi yazar.
  (bkz: hoşgelmiş)
 • efenim bu adamın elinden her iş geliyor, köfte yoğurmak mı dersiniz, mantı mı dersiniz.. ev işlerinde de eline su döktürmezmiş..işi gücü var *, eh askerliğini de yapmış.. daha ne olsun diyor insan..

  (bkz: sözlük kızlarına selam olsun)
 • kendisi hakkında bir şeyler karalamak istediğim, ama ne yazsam bilemediğim badimdir. bugün, dün aramızda yaptığımız ateşkes antlaşması gereğince bu sıcakta moda'lara kadar gelip bana browni ısmarladı, buralar eskiden dutluktu muhabbeti bile yaptı, ama onun öncesinde yaptığı bir şey var ki hayatım boyunca unutmayacağım herhalde;

  yavrukedi ve kor saatci yolda yan yana yürürken, kor saatci birden; 'aaa şu kırılmadan sana vereyim' der ve gömlek cebinden kurutulmuş denizatı çıkarır. yavrukedi mahçup bi şekilde teşekkür eder sadece ama hayatında aldığı en ince hediyedir bu (doğum günü), söyleyemez bir türlü. kor saatci o sırada bunu istavrit kasalarının içinde ölü olarak bulduğunu, kuruttuğunu falan anlatmaktadır. yavrukedi eve gelince bilgisayar masasının en güzel, en gözde yerine nazikçe koyar denizatını, arada kuyruğunu sever, bakar gülümser. böyle de mutlu etmiştir bu adam şu yazar kişisini.

  ha başka bir ayrıntı da ipod'undaki müzik klasörünün harikalığıdır. önce o klasörü ele geçirmeli, sonra kulaklığı ve en son da ipod'un kendisini, çok beyendim evet! saygılar... (abi 600 kasa orkinoslar sabahtan yola çıkmış diyorlar `:=/`)
 • 12 agustos 2012 istanbul altilisini tutturmustur. aldigi ikramiyenin yarisini 12 agustos 2012 fenerbahce- galatasaray super kupa macinda kaybetmistir.