şükela:  tümü | bugün
  • sinek aleminin en boş hayvanı olan kör sineklerin yaşama amacını öğrenmek için açtığım başlık.

ben bu kadar gereksiz bir hayvan görmedim. hayvan bile demeye dilim varmıyor ya neyse. toplaşırlar belli bir yere 50 tane. ne bok yedikleri belli değil. belli belirsiz döner dururlar. diğer sineklere baktığın zaman bir amacı var hepsinin. sivrisinek yeri gelir götünden bile kan alır. at sineği desen uyarıcı sesleriyle seni tehlikelerden korur.

peki ya bu kör sinekler ne yapıyor? milyarlarca yıllık evrim sürecinde bu hale ne bok yemeye evrilmişler. sinekler aleminin yüz karası bunlar. bunlaaaaarrrrr hainnnn.

bir şey yapsalar inan yanmayacam. amk kör sinekleri. boş geldiniz boş gidiyonuz.

editto: sözlük vasıtasıyla kendilerine üstünlük tasldldksmsndmxk.
  • senin yaşama amacın ne acaba? bu dünyaya katkın ne?

o kadar boş olmalısın ki sineklere böceklere kafana takmışsın onlara karşı sözlükte üstünlük taslıyorsun.

(bkz: boş işler müdürü)
  • üstteki arkadaş bir kör sinek sanırım.
  • yarın bir gün deve dikeni, akasya, tembel hayvan, daş için de benzeri bir başlık açılabilir olduğundan beni korkutan başlıktır, bunun için tanımım korkarım ama yaaa sen kimsin yaaaa olacak.

tanım: kör sinek diye bir sinek türü yoktur* sadece boyutları ufaktır ve yaşama amaçları büyüyebilirlerse diğer sineklerle aynı kaderi ve amaçları paylaşmaktır.