şükela:  tümü | bugün
  • şu an farkettiğim gerçek.
    yolda yürürken, sağda, solda, her kafede,her mağazanın önünde koray avcı çalınan o kaotik dönem sanırım bitti arkadaşlar. sevinebilirsiniz... (:
  • biz koray avcı yi videoları 100 bin dinlenirken sevmiştik keşke farketmeselerdi. lan bi adam var güzel söylüyor bi dinle bak falan demeseydik kimseye diye uzun zamandır düşünüyordum. herkes gitse yine biz bize kalsak güzel olur aslında.
  • doğruluğuna kanaat getirdiğim önerme. ligde en son kasımpaşa formasıyla izledik kendisini, harbiden 7-8 yıldır piyasada yok adam.
  • lisede bir arkadaşım vardı koray avcı, bu ibne ne zaman meşhur oldu, ne ara bitti yahu bu adam lisede burnunu koluna silerdi, hangi yavşak ışıkları kapattı gitti anlamıyorum.
  • harbiden gerçekleşti lan.
  • çok güzel bir olay. keyifle izliyorum. bir zamanlar "köz getir kardeşim hızlı"cı veya mahalle kenarında otlanan tayfanın patlak hoparlöründen eksik olmuyordu coverları. şimdi olması gerektiği yerde diye düşünüyorum. bir balondu, patladı.
  • darısı manuş babanın başına:)
  • net'de bir çok kişiden okudum: bir kaç sene önceki bir gebze konserinde (hafızam yanıltmasın, izmit de olabilir)..
    * organizatörlere arsız ve doymaz istekleri ile resmen kan kusturmuş olması
    *seyirciyi de ciddi ciddi konser esnasında aşağılamış olması..
    aktaranların yalancısıyım, elçiye zeval olmaz.
    aslında 2-3 şarkısını çok da severim. ne zaman ahmet kayanın abide şarkısını cover yaptı, o an sıçtı batırdı.
    kayanın muhteşem okuduğu şarkıyı değil, kendiniz bitirdi avcı zaar