• nezaketten bihaber apaçi tiplerin balonu bir bir sönüyor. ne oldukları ortaya çıkıyor. bu yıl resmen dönüşüm yaşıyoruz. kibir artık tepki gören bir şey.

2019 güzel gidiyor.
  • bu adamın futbolunu da sevmezdim zaten.
  • ben senin kim olduğunu biliyorum koray kardeş, ankara’da sokakta şarkı söyleyip, geçinmeye çalışan, emek harcayan biriydin ama bakıyorum aldığı talimatı uygulayan bir çalışana “benim kim olduğumu biliyor musun” diyecek kadar unutmuşsun geldiğin yerleri.
    şöhret herkesi bozabilir ama cidden sokaktan, halkın içinden gelen birini bozması, sadece şöhretle alakalı değildir sanırım.
  • böylelikle kerimcanın ski out koray avcı’nin ahlaksızlığı in.
  • ya abi kusura bakmayın da bu koray avcı denen dallamanın boyu 1.70, cüsseli heybetli bir adam değil aksine vitaminsiz. sana bu küfürler ediliyorken sen de bu adamın ağzını yüzünü sikmezsen bu varoş kasalar kendini bir şey sanmaya devam eder. iki tane sağlam geçir çeneye bak bakalım bu orospu çocuğu bir daha emekçiye böyle küfür edebiliyor mu ? ah bana denk gelmez ki böyle iki ay pipetle beslensin pezevenk
  • aslında ciğeri beş para etmeyen ama milletimizin pohpohlayarak zorla bir yerlere getirdiği gereksiz birinin yaptığı terbiyesiz eylem.
  • amk ecinni tipli,at hırsızı yobaz karışımlı çomar:sana sözüm yok(!)senin prodüktörünü,seni dinleyen kitleyi skym.sıfat yoksunu zibidi.
  • kendisini fenere gol attığı 3-4'lük tarihi derbiden tanırız. yakışmadı kral!
  • daha önce de bu tarz haberleri cikmisti.
  • şu ülkede sen benim kim olduğumu biliyor musun diye cümleye başlayanın ağzına kürekle vurmak gerekiyor.

he biliyom amk apaçisi metrolarda para dilenen at hırsızının tekiydin.
hesabın var mı? giriş yap