şükela:  tümü | bugün
  • ben bunu muğladan tanırım o zaman da böyle gereksiz çıkışları olurdu.
    ünlü olmasına hala anlam veremediğim kişinin küfür etmesidir.
  • nezaketten bihaber apaçi tiplerin balonu bir bir sönüyor. ne oldukları ortaya çıkıyor. bu yıl resmen dönüşüm yaşıyoruz. kibir artık tepki gören bir şey.

2019 güzel gidiyor.
  • şaşırtmamış çakma şarkıcıdır. sen metroda zorla millete şarkı dinletirken tepene basacaklardı ki bu göt kalkıklığın vuku bulmasın.

sen kimsin ki vale senin kim olduğunu bilmek zorunda olsun? çakma volkan konak tarzından başka ne ürettin bugüne kadar?
  • bu adamın futbolunu da sevmezdim zaten.
  • ben senin kim olduğunu biliyorum koray kardeş, ankara’da sokakta şarkı söyleyip, geçinmeye çalışan, emek harcayan biriydin ama bakıyorum aldığı talimatı uygulayan bir çalışana “benim kim olduğumu biliyor musun” diyecek kadar unutmuşsun geldiğin yerleri.
    şöhret herkesi bozabilir ama cidden sokaktan, halkın içinden gelen birini bozması, sadece şöhretle alakalı değildir sanırım.
  • böylelikle kerimcanın ski out koray avcı’nin ahlaksızlığı in.
  • ya abi kusura bakmayın da bu koray avcı denen dallamanın boyu 1.70, cüsseli heybetli bir adam değil aksine vitaminsiz. sana bu küfürler ediliyorken sen de bu adamın ağzını yüzünü sikmezsen bu varoş kasalar kendini bir şey sanmaya devam eder. iki tane sağlam geçir çeneye bak bakalım bu orospu çocuğu bir daha emekçiye böyle küfür edebiliyor mu ? ah bana denk gelmez ki böyle iki ay pipetle beslensin pezevenk
  • aslında ciğeri beş para etmeyen ama milletimizin pohpohlayarak zorla bir yerlere getirdiği gereksiz birinin yaptığı terbiyesiz eylem.
  • şöhret ve varlık ağır imtihandır gençler... olgunlaşmamış ruha sahip bir bünyeyi öyle bir hale sokar ki bunlar, küçük dağ isteyen yok mu diye gezersiniz etrafta...

şarkıcı, türkücü ve zengin takımının ekseriyeti de böyledir... ve acı gerçek şu ki aynı imtihandan geçsek çoğumuz aynı şekle girecektir. ondan sebep, linç etmeden evvel kısa bir tefekkür eylerseniz kazanan siz olursunuz. vale arkadaş hakkı olanı bir şekilde alır nasıl olsa...

not: geçen twitter’da gördüğüm bir notu da ekleyim buraya.

“hak katında üstünlük ebu cehil’e sövmekle değil, ebu bekir olmakla elde edilir”.

bir de çok sevdiğim başka bir not:

imtihan olmadığınız şeyin yiğitliğini yapmayın, dürüstçe olmaz.
  • amk ecinni tipli,at hırsızı yobaz karışımlı çomar:sana sözüm yok(!)senin prodüktörünü,seni dinleyen kitleyi skym.sıfat yoksunu zibidi.