şükela:  tümü | bugün
 • memleketteki en iyi saç ekimi yapan kişidir, genel kanı bu yönde, araba parası alıyor yalnız saç ekmek için.
 • türkiye'nin en pahalı en butik saç ekim doktoru. 1 saç telini ekmek için 4euro alır. bir avuç içi kadar bölgeye ekim yaptırmak için 20bin lira ödemeniz gerekir. işin en komiği greftlerin kafaya ekilmesi işlemini kendi değil yardımcısı yapar.
 • aynı zamanda anadolu efes spor kulübünün pertevniyal genç takımındaki 97 doğumlu basketbolcu.ortaokuldayken yakın arkadaşımdı.dileğim yıllar sonra buranın onunla ilgili güzel entrylerle dolması ve öyle olacağını da düşünüyorum.onunla ilgili bilgilere şuradan da ulaşabilirsiniz.

  https://www.anadoluefessk.org/…pi/pertevniyal-genc/

  bu da onun adına yapılan video

  https://www.youtube.com/watch?t=173&v=jyrwkazxk_y
 • (bkz: asmed medical)
 • 16.nisan doğum günü, bugün 50 yaşını bitirmiş saç ekim doktoru, güzel insan. buradan sevgiler, öpücükler kendisine, başarılarının devamını diliyoruz...
 • biyografisi;koray erdoğan
  sacekimisonuclari.com'da birisi şöyle bir şey yazmış; "maddi durumu elverişli olup akli melekeleri yerinde olanın gideceği tek adres" demiş ve çok doğru bir şey söylemiş ,biraz araştırınca hak vermemek mümkün değil..
 • bir web sitesi var: https://www.hairtransplantfue.org/
  9 dilde siteyi gezebiliyorsunuz. bilin bakalım hangi dil yok.
  türkçe.
  bu nasıl bir saçmalık çeşididir biri anlatsın.
  nedir yani şimdi bunun sebebi? türkler gelmesin mi diyor? türk olduğum anlaşılmasın mı diyor?
  contact'a tıklıyorsun adres türkiye. ya şunun dünyada bir örneğini bulamazsın.
 • burda saçı dökülen bir abimizin kendi ağzıyla yazdığı bir saç ekimi hikayesi var,baştan sona hikayeyi okuyun ve abimizle empati kurun,işte o zaman bu doktoru tanımlamak mümkün olacaktır,gerisi teferruat.
  ne demişler ;kişinin aynasıdır işi lafa bakılmaz.
 • 2000 yılında kurulan asmed saç ekim merkezi’nin kurucusu, saç ekim doktoru. eğitimini hacettepe üniversitesi’nde tamamladı. avrupa ve amerika’da çok sayıda konferans ve seminere katılım gösteren dr. koray erdogan, 2004 yılında kendine ait “sequential technique” ismi ile geçen manuel fue sistemini geliştirdi ve bu sistem birçok forumda ve uluslararası yayında yer aldı. ayrıca kendisi ispanya, italya, amerika birleşik devletleri, portekiz, hollanda ve belçika dahil birçok ülkede gerçekleşen uluslararası kongre ve seminerlere, tekniğini anlatmak için davet edildi ve manuel fue tekniğinin verimini dünyaya kanıtladı. detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

  2015 yılında dünyanın en çok katılım sağlanan saç ekimi workshop’unu istanbul’da gerçekleştirdi. workshop’a 46 ülkeden 270 doktor katıldı. detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

  2018 yılında dünya fue enstitüsü’nde (wfi) dünyanın en bilinen cerrahlarının dahil olduğu kurulda, oy çokluğuyla dünya fue enstitüsü’nün başkanı seçildi. detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

  2020 yılında 5. uluslararası dünya fue enstitüsü workshop’ına istanbul’da, yeni merkezinde ev sahipliği yapmaya hazırlanmaktadır.
 • dünya saç ekim sektörüne yönelik kendi teknolojilerini geliştirmektedir. bunlardan bazıları şunlardır;

  k.e.e.p: koray erdogan embedding placer. saç köklerinin zarar görmeden ve kıvrılmadan yerleştirilmesini sağlayan aparattır. 6 kıtada birçok cerrah tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

  graft calculator: operasyon sırasında çıkartılan saç kökü sayısı ve saç kökü sayısı başına düşen saç teli ortalamalarını hesaplayan, hem işlemi gerçekleştiren, hem de hasta tarafından istatistiklerin anlık takibini sağlayan uygulamadır. uygulama appstore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir. en fazla amerika birleşik devletleri olmak üzere dünyada 4000 üzerinde cerrah tarafından kullanılmaktadır. detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

  coverage value: saç ekiminde bilimsel standartların eksikliğinden kaynaklanabilecek uygulama hatalarını ortadan kaldıran matematiksel bir hesaplama tekniğidir. verici bölgenin kök kapasitesini ve alıcı bölgenin ihtiyacı olan kök sayısının hesaplanmasında kullanılır.

  ke-bot: coverage value hesaplamalarının otomatik olarak yapılması, saç kalınlığı, alıcı bölge kapasitesi gibi bilgilerin otomatik olarak belirlenebilmesini sağlamak için geliştirilen tarayıcı robotik bir sistemdir. işlem öncesi ve işlem sonrası kafanın tamamını tarayarak cerraha ve hastaya işlemin kalitesi ile ilgili tüm teknik istatistikleri sunar. tubitak tarafından da onaylanıp desteklenen ve saç ekiminde standardizasyon sağlayan, yapay zeka ve derin öğrenme teknikleri ile desteklenen bir robotik tarama sistemidir. detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.