şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vetart veteriner kliniği'nin şefkatli olduğu kadar sempatik veteriner hekimi. kedilerime çip takmadan önce "işte bu biraz acıtabilir, iğne kalın ya" açıklamasını yapmasına rağmen kedilerimin ne sesleri çıktı ne tüyleri kıpırdadı. eli de hafif belli ki, sağolsun.
 • vetart'ın kurucusu veteriner hekim. kedi köpeğinizi kendisine muayene ettirme şansınız olursa bir daha başka klinik ve doktor muhtemelen istemeyeceksiniz. çocuğunuzun sıkıntısıyla ilgili size öyle bir bilgi veriyor ki "anlayacağınız şekilde" içiniz rahat durumu artı ve eksileriyle kavramış kafa rahat ayrılıyorsunuz muayeneden.

  hayvanlarımızla aramızdaki en doğal ve anlaşılır iletişim aracı kendisidir :)
 • lemişimi kısırlaştırmak için tee şişli'den kalkıp, vetart'a gittim. safi koray hoca'ya emanet olsun diye. şimdi de sadece telefon ile bir kedinin, hem de bebe bir kedinin hayatını kurtardı. şu anda yaşadığım mutluluğu size anlatamam. tüm gece dua ettik iyileşsin diye. çok şükür, koray hoca'nın sayesinde kurtuldu şakirimiz.

  in koray we trust.
 • tanıdığım, sevdiğim insanların biricik kahraman veterineridir. az evvel dua ettiğim kediciğin hayatını kurtarmış bizi mesut bahtiyar eylemiştir. insan severliği, hayvanseverliğiyle nam salmıştır koray hoca. topyekün aşırı sevmekte, pamuklara sarmakta, eli öpülesi bir yerlerde bağrımıza basmaktayız koray hocamızı.
 • sokaktan kedi toplayip götürdüğünüzde çoğu veteriner getirene "yolunmalik keriz geldi " muamelesi yapmaktan cekinmez. bana da yaptilar , sokaktan geldi belki isteyen olmaz sokaga doner diye tarihi gecmis ilaclarla yarim yamalak tedavi uyguladilar götürdüğüm bir garibana. koray hocaya koşturduk kurtar diye. en nadir cins kediye bakar gibi ilgilendi sağolsun.
 • sadece kendisi değil, yanındaki tüm çalışanların da hayvan sevgisini görünce zaten bir daha başka bi yere gitme şansınız olmuyor. ne götürseniz içlerine sokarak sevip ondan sonra muayene ediyorlar. 3 yıl önce kendisi benim de hayatımı değiştirdi. gördüğüm en işine aşık insanlardan.
 • vetartveteriner kliniğinin sahibi ve başhekimi. ayrıca kızımın ameliyatını yapmıştır. gelişmeye çok önem verdiği belli, kısa sohbetimiz esnasında yaptığı yatırımları dinleme şansım oldu. idealist ve inanılmaz etik biri gibi duruyor. önceki klinik deneyimlerimle ilgili öldür allah yorum yapmadı pess. her değiştirdiğim klinik bir öncekini gömmeye baya meraklıydı çünkü. kliniğinizden ısrarla isteyiniz ***
 • görüp görebileceginiz en insancil en hatırşinas veteriner hekim olur kendileri. veteriner olup egosuyla değil mesleki yetkinligiyle * idealistligiyle *kurdugu ekibin uyumuyla yakaladigi basariyla taninmak nadir bir durum sonucta.
  yukarlarda bir suser in koray we trust yazmis ya hakkaten öyle sağolsun.