şükela:  tümü | bugün
  • şimdilik 5k abonesi olan kendi çapında içerikler üreten bir youtuber. genelde kısa filmciler için bilgi içerikli paylaşımlar da bulunuyor. bazende çok abonesi olan sikimsonik kanallari ti ye almaktan geri kalmıyor. samimiyetinden ötürü kendisini tebrik ve takip ediyorum. bu arada gerçekte ne iş yaptığını merak ediyorum. o kadar ekipmanın suyu nerden geliyor. *
  • kurduğu siber kurs adlı oluşumla grafik öğrencilerinin hayatını kurtaran, ayrıca kişisel kanalıyla da çeşitli içerikler üreten youtuber. atatürk üniversitesi radyo televizyon mezunudur.
  • 2 aylık yutup diyetine son vermiş, sonunda fidyo yüklemiş yuğtubır.
    büyük ihtimalle paralel evrenlerden birinde kardeş falanız bu herifle, absürt mizah anlayışımız pek uyuşuyor, pek seviyorum kendisinin muhabbetini.
    son fidyosunda özellikle uzaylı konusuna açıklık getirmiş, tebrik ettim 3 puanını verdim uğurladım kendisini.

sinema, radyo, teknoloji ve absürt gibi mahşerin dört atlısını bünyenizde barındırıyorsanız, izleyiniz koray beyciğimizi. selam olsun.
  • winrar'ı satın alan tek türk. birkaç gün önce youtube'da kendisini keşfettim. flash tv sarı bıyık ekolü ile stranger things gizemini birleştirin, aha da ortaya bu adam çıkıyor . yakında buralar değerlenir.
  • guzel konular secip, bu konular cercevesinde tariz ve tahlillerde bulunan eglenceli videolari olan youtubecu.

(bkz: kamusal mizah)
    (bkz: kurcala)

bunlari begenenler bunu da begendi.

not: *
  • kaliteli mizah yapan yutubır. kendisi yutubırlardan pek hazzetmese de, türkiye youtube mecrasında izlenilesi yutubırlardan.