• şimdilik 5k abonesi olan kendi çapında içerikler üreten bir youtuber. genelde kısa filmciler için bilgi içerikli paylaşımlar da bulunuyor. bazende çok abonesi olan sikimsonik kanallari ti ye almaktan geri kalmıyor. samimiyetinden ötürü kendisini tebrik ve takip ediyorum. bu arada gerçekte ne iş yaptığını merak ediyorum. o kadar ekipmanın suyu nerden geliyor. *
  • kurduğu siber kurs adlı oluşumla grafik öğrencilerinin hayatını kurtaran, ayrıca kişisel kanalıyla da çeşitli içerikler üreten youtuber. atatürk üniversitesi radyo televizyon mezunudur.
  • 2 aylık yutup diyetine son vermiş, sonunda fidyo yüklemiş yuğtubır.
    büyük ihtimalle paralel evrenlerden birinde kardeş falanız bu herifle, absürt mizah anlayışımız pek uyuşuyor, pek seviyorum kendisinin muhabbetini.
    son fidyosunda özellikle uzaylı konusuna açıklık getirmiş, tebrik ettim 3 puanını verdim uğurladım kendisini.

sinema, radyo, teknoloji ve absürt gibi mahşerin dört atlısını bünyenizde barındırıyorsanız, izleyiniz koray beyciğimizi. selam olsun.
  • winrar'ı satın alan tek türk. birkaç gün önce youtube'da kendisini keşfettim. flash tv sarı bıyık ekolü ile stranger things gizemini birleştirin, aha da ortaya bu adam çıkıyor . yakında buralar değerlenir.
  • guzel konular secip, bu konular cercevesinde tariz ve tahlillerde bulunan eglenceli videolari olan youtubecu.

(bkz: kamusal mizah)
    (bkz: kurcala)

bunlari begenenler bunu da begendi.

not: *
  • kaliteli mizah yapan yutubır. kendisi yutubırlardan pek hazzetmese de, türkiye youtube mecrasında izlenilesi yutubırlardan.
  • iddiaların aksine, işini düzgün yapmaya çalışan avukat. rakip olup da böyle bir haberden sonra adamın şimdiye kadarki başarıları hakkında çamur atmak herhalde yapılabilecek en kolay iş olmalı.

görünen o ki, müvekkili haklı olmasına rağmen mağduriyet yaşanmasın diye çabalamış. barış terkoğlu’nun ve ahmet şık’ın kişisel intikam arayışları nedeniyle de asılsız iddialara muhatap olmuş.

tapeler açık: önemli bir dosyasında karar geç kalmasın diye fransız elçiliği vasıtasıyla alınan görüşmeye müvekkili tarafından davet edilmiş ve hakimlerden hızlı karar vermelerini istemiş. her avukat, geç gelen adaletin adalet olmayacağı konularda, zaman zaman hakimlerden hızlı karar verilmesini veya tedbir verilmesini talep eder. bu hukuka aykırı etiğe aykırı veya suç değildir.

belli ki, koray söğüt de, karşı tarafın dosyaya gayrimeşru yıllarla müdahale edebileceğini veya karar gelene kadar isin isten geçebileceğini düşünmüş. haklı olduğuna inandığı dosyasında hızlı karar verilmesi için çabalamış. iddia edildiği gibi bir para pazarlığı vs yok. gercek olup olmadığı belli olmayan ve cımbızla ayıklanmış tapelerden bile bu anlaşılıyor.

bakın tapelere göre ne demiş:

- “onu çok uzun süredir bekliyoruz. sırası hala 2 ay var falan diyorlar, ben geldim hatta dedimki nolur sizden tek ricam, bir gelip bir kapıdan tıklatıp nolur hızlandırırsanız sevinirim”

- “bizim için hızlı karar vermesi yeterli…”

- “ya bizim başkanım hızlı karar verilmesini istiyoruz. olayımız odur.”

- “karşı tarafa güvenemiyorumki. adam gider bilirkişiyi satın aldımı ben bittim. yapacak hiçbir şeyim yok. bizim yapacağımız işler değil!”

- “kime sorsak bu adamı hepsinin suratı bembeyaz oldu. çok dikkatli ol dosyalarına herşeyi yapabilir dediler(karşı tarafın avukatından bahsediyor). o yüzden bizde hassas davranıyoruz.”

tapelerin cımbızla ayıklanması bile gerçeği gizleyememiş. karar gecikirse karşı tarafın gayrimeşru yollarla dosyayı etkileyeceğinden endişe ediyor. adamın tek derdi kararın hızlı çıkması.

avukat tanıdığı olan sorsun: hiç hakimden kararın hızlı verilmesini veya tedbir verilmesini talep etmemiş mi?

barış terkoğlu ve ahmet şık’tan daha detaylı bir inceleme beklenirdi. belli ki olayın diğer taraflarıyla hiç konuşmadan haber yapmışlar.

bunu haber yapanlar; bir yangın önleme şirketinin nasıl olur da başka bir şirketten milyonlarca lira alacağı olduğunu, bunun gerçek mi yoksa borçlu şirketin içinin boşaltılması için yaratılan bir borç mu olduğunu araştırmalı.

bunu haber yapanlar; binlerce kişiyi mağdur eden, piyasaya zaten yüzlerce milyon lira borcu olan esse’ye (dosyadaki asıl borçlu şirket) “o” banka’nın nasıl olup da on milyonlarca kredi verdiğini sorgulamalı. (bilmeyenler, google’a “esse mağdurları” yazabilir.)
  • sipariş entry aksine bal gibi usulsüzlüğe ortak olan türkiye avukatı. bir yanda istanbulun adli olarak en üst düzey hakimleri, diğer tarafta iş takipçisi bir avukat, son olarak da bu arkadaş ve müvekkilleri sözde dosyayı hızlandırmaya gitmişler. arkadaş dosyayı öne aldırmak istersen dilekçe verirsin ilgili mahkemeye. mahkemenin idari olarak üstüne gitmezsin. o muhabbetleri ancak türkiyede normal karşılarsın. sondaki küfürleri ve hakaretleri sonrası o ilgililerin tepkisi de merak konusu.
    benim merak ettiğim bu kayıtlar nasıl çıktı? dilekçeye göre bu arkadaş ve ekürileri dinleniyor. hem de mobil olarak. vay arkadaş.

ne biçim ülke olduk ya. ülkenin en büyük bürolarından biri güya bu arkadaşın çalıştığı. her yer kokuyor her yer!
hesabın var mı? giriş yap