şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: koray spor)
  • (bkz: ekşi forum)
  • gittigidiyor magazasindan yillardir alisveris yaptigim ve her seferinde daha cok memnun kaldigim spor malzemesi saticisi.
  • değişimden sonra kullanmasan dahi iade almayan mağaza.
  • sipariş ettiğim ürünlerle ilgili 3 gün sonra aa bunlar yokmuş gel yeni sezondan %20 indirimli ürün verelim diye çakallığa yatan firma.
  • stok durumunu sorarak verdiğim siparişimi 5 günde kargoya veremememiş firma. şimdi aradım elimizde yokmuş şehir dışı mağazamızdan gelecek 1-2 güne kargoya verilir dediler.

günümüzde e-ticaret sitelerinde 2. gün kargoya vermek bile standartların gerisinde kalmışken bu firma 1-5 iş gününde kargoya vereceğini vaat ettiği siparişi 7. iş gününe sarkıtıyor. ilginç.

edit:
    aynı gün mesaj geldi siparişinizi gönderemiyoruz diye. hayret bir şey.
  • birden fazla alışveriş yaptığım ve şu ana kadar sorun yaşamadığım alışveriş sitesi. ürünü 2 günde kargoya verdiler ve de üründe sorun çıkmadı.
  • memnuniyetsizlikler silsilesi firma. müşteri hizmetlerinde totalde 2 kişi çalışıyor sanırım. 50 kere aradım, ikisinin de sesini tanıdım. aradığınızda o kadar bozuk gramerli bir telesekreter kaydını defalarca dinlemek zorunda kalırsınız ki kafadan sinirleriniz bozulur, cümle şu: "halen sizin arayıcı sıra numaranız 6 kullanıcıyla görüşmek için bekliyor."
    ayın 9 unda sipariş verip 10 unda havale yapmışım. 5 iş günü bekliyorum kuzu kuzu, sonra bakıyorum ki siparişim iptal edilmiş! ödeme yapmamışım!! havalenin açıklama kısmına sipariş numarasını gayet net yazmış olmama rağmen nasıl olmuşsa eşleştirememişlermiş. unutsan paranın üstüne yatacaklar gayet rahat yani.
    hadi tamam dekontu gözlerine soktuk filan, haydi ikinci bir bekleme süresi. ayın 22'si oldu, aradım nedir diye. aa benim ürün stoklarda yokmuş. çok büyük jest yaparak sadece yeni sezonda 100 tl daha pahalı ürün seçme hakkı tanıdılar. benim sipariş verdiğim ürünün indirimsiz fiyatına yaklaşmıyor bile. de hadi oradan dedim.
    bakalım para iademi ne kabızlıklar sonucu yapacaklar? yapacaklar inş yani. güncellerim buraları.

edit: gün sonunda yok iban ınız yok (gönderdiğim dekontta var) gibisinden telefonlardan sonra ödemeniz hemen şimdi gerçekleştiriyorum dendi ve yapılmadı. bildiğiniz dolandırıcı galiba bunlar.

edit2: ayın 23'ü. ha bugün ha yarın, 15 dakika sonra, yok hemen... diyorlar ve hala ödeme yapılmadı. bankaya talimat geçilmişmiş de dekont oluşmamışmış.. du bakalım sözlük.
  • korayspor pişmanlıktır efendim, almayın aldırmayın. siparişimden 7 gün sonra ne oldu bizim iş diye mesaj atınca; arayıp ayakkabının hasarlı çıktığını istersem yeni sezon ürünlerinden birini yüzde kırk indirimli verebileceklerini söylediler. istemediğimi belirtmek için 32 dakika telefonda sıra bekledim. şimdi 3 iş günü içerisinde parayı iade edeceklerini belirttiler güvenemiyorum hıyar da çıkabilir. aliexpress'teki satıcılara daha kolay ulaşıp sorunu daha hızlı çözüme kavuşturabiliyorken bunların yaptığı mağazacılık filan değildir. sonuç olarak buradaki kötü yorumları okuyup ona rağmen aldığım için mallığın bende olduğunu kabul ediyorum.
  • çeşidi az da olsa n11'deki dodispor'u tercih ediyorum.

onlar aynı gün kargoya veriyor genelde...