şükela:  tümü | bugün soru sor
  • öncelikle bununla alakalı şikayetvar’da çok fazla yorum okuduğumu belirtmek isterim. ayrıca başlığa tam tarih girmedim çünkü olay sürece yayılmış durumda.

sitelerinde sipariş teslim tarihini 2-5 gün olaral belirtmelerine rağmen 22 kasım 2018 tarihinde verdiğim sipariş, 6 aralık 2018 itibariyle hala elime ulaşmış değil. siparişin elime ulaşmamasının sebebi kargoya dahi vermemeleri. hala hazırlanıyor gözüküyor. müşteri hizmetlerini aradığınızda 50 dakikadan aşağı beklemiyorsunuz. müşteri hizmetlerinde çalışanlar ukala ve saygısız. surata telefon kapatabiliyorlar mesela. whatsapp hattıyla görüşme sağladım, bana 3. kez verdiği teslim tarihi de dolmuş durumda. bir ara “kargoya teslim ettik onlar gönderi numarası girmemişlerdir henüz” dediler. aradım kargo şirketini sordum. “buraya üründen önce faturalarını yolluyolar normalde, değil ürün, faturası bile gelmedi.” dedi kargo şirketi yetkilisi. aslında ürün elinizde yok, 1 aylık döndürmek için nakite ihtiyacınız var ve böyle bir yol mu seçtiniz?? anlayamadım. siparişimi iptal etmeye de çekiniyorum çünkü param iade edilmedi diyen çok kişi var şikayetvar’da. bu haftasonu bursaya gidicem ailemin yanına, orada mağazalarına gidip sorucam artık. genel merkeze yönlendirirlerse onu da yapıcam. cidden rezalet. insanlara sizden ürünü alıp ben bunun parasını iki üç hafta sonra vericem diyo mu? ne işler dönüyo bilmek istiyo insan.
  • insanları bilinen bir mağazaya güvendikleri için suçlayamam elbette ama korayspor'dan alışveriş yapacağıma o parayla piyango bileti alırım. daha büyük bir kumar olmaz yani.

bu adamlar yıllarca imitasyon ürünleri orijinal diye kakaladılar millete. bizzat yaşadığım şey lisedeyken öküz gibi para bayılıp aldığım güya caterpillar marka botun birkaç ay sonra tabanının orta yerinden blok halinde yarılmasıydı. benzer olaylar ağırlıklı olarak hep korayspor'dan çıkan ürünlerde yaşandı. google'da bir arasanız illa ki görürsünüz zaten bu husustaki şikayetleri.

rezalet puanı vermek gibi bir geyiğe girmeyeceğim. firmanın ta kendisi rezalet zaten.