şükela:  tümü | bugün
  • süper bulmaca programının şimdiye dek gelmiş geçmiş en efsane yarışmacısı.

söz söylemeye gerek yok, şu videonun başında * kendisini kısaca özetliyor.

korcan reyiz, yensen de yenilsen de yanındayız!
  • öyle kıza böyle korcan
  • söz konusu olan trolleme bile olsa 16 dakikanın evlilik programı için çöpe atılamayacığı fark ettiren gencin videosu.
  • bu programda siksen kimseyi trolleyemezsin. tamamı cast ajansı. programdakileri bir takip edin nerelerdeymiş falan filan. hepsini bir otele koyuyorlar ceplerine de para koyuyorlar öyle takılıyorlar. gerçek yaşamlarında yaşamayacakları kadar lüks yaşıyorlar. o kızla bir dönem konuşmuştum falan filan asıl o beni trolledi.

bir de 16 dakika siksen izlemem.

edit: yalan amk izlerim çünkü işim gücüm yok. aslında programa katılsam iyi iş para filan verirler. eski kız da orada içip içip programa çıkarım.
  • youtube'da videoları hızlı oynatma özelliği var. hesaplarımda hata yapmadıysam x2 hızında 8dk sürmesi lazım. komik bir arkadaş. çipetpet videosunu defalarca izlemekten daha iyidir en azından.
  • ciddi bi şey sorucam dürüstçe cevap verir misin şeklinde soru soran dayıya hayır diyen, adamın da göt olup mikrofonu başkasına vermesini sağlayan, güzel taşak geçmiş gençtir.

en yaran kısmı o olmuştur. herifin surat ifadesine bakıp bakıp yarılıyorum ya kaç seferdir.

edit: evleniyoruz şurda yeaaa demesi de beni benden aldı.
  • ülke yanıp giderken paravanın açılmasına oynayanları, oynatmıştır.
  • ilk tanışma anında* kadının yüzündeki o ters köşeye yatmışlık bir kaç ay masaüstü arkaplanımı süsleyecektir. şu topraklardan da böyle hakikatli troller çıkabiliyormuş helal olsun. önce saygı olacakmış... tüh korkudan soramadı ssk sını maaşını.

(bkz: i did it for the lulz)