şükela:  tümü | bugün soru sor
  • süper bulmaca programının şimdiye dek gelmiş geçmiş en efsane yarışmacısı.

söz söylemeye gerek yok, şu videonun başında * kendisini kısaca özetliyor.

korcan reyiz, yensen de yenilsen de yanındayız!
  • öyle kıza böyle korcan
  • söz konusu olan trolleme bile olsa 16 dakikanın evlilik programı için çöpe atılamayacığı fark ettiren gencin videosu.
  • 16 dakikanın hepsini izledim, lan insanlar ne kadar ciddi, hiç gülmek akıllarına gelmiyor, bir tanesi elemanı dövecekti neredeyse.

saygı saygı saygı. herkesin dilinde. kime göre saygı? herkes istiyor ki saygı duyulacak birisi olsun ortamda. yaşça büyük olur, mevkice büyük olur, bir şey olmazsa cinsiyet olur.

bırakın isteyen istediği şaapsın.
  • bu programda siksen kimseyi trolleyemezsin. tamamı cast ajansı. programdakileri bir takip edin nerelerdeymiş falan filan. hepsini bir otele koyuyorlar ceplerine de para koyuyorlar öyle takılıyorlar. gerçek yaşamlarında yaşamayacakları kadar lüks yaşıyorlar. o kızla bir dönem konuşmuştum falan filan asıl o beni trolledi.

bir de 16 dakika siksen izlemem.

edit: yalan amk izlerim çünkü işim gücüm yok. aslında programa katılsam iyi iş para filan verirler. eski kız da orada içip içip programa çıkarım.
  • youtube'da videoları hızlı oynatma özelliği var. hesaplarımda hata yapmadıysam x2 hızında 8dk sürmesi lazım. komik bir arkadaş. çipetpet videosunu defalarca izlemekten daha iyidir en azından.
  • ilk tanışma anında* kadının yüzündeki o ters köşeye yatmışlık bir kaç ay masaüstü arkaplanımı süsleyecektir. şu topraklardan da böyle hakikatli troller çıkabiliyormuş helal olsun. önce saygı olacakmış... tüh korkudan soramadı ssk sını maaşını.

(bkz: i did it for the lulz)
  • twitter hesabı şudur.